Licytacje komornicze mieszkania

Nieruchomość
-41%

Piła, wielkopolskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 37,57 m2
158 250 zł
4 212 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Oborniki, wielkopolskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 34,00 m2
40 275 zł
1 185 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Koło, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 89,06 m2
81 000 zł
909 zł/m2
Nieruchomość

Szamotuły, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 29,60 m2
71 667 zł
2 421 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 66,10 m2
276 267 zł
4 180 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-54%

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 70,37 m2
217 865 zł
3 096 zł/m2
Nieruchomość

Trzcianka, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 08-09-2026
Pow.: 46,90 m2
76 333 zł
1 628 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Lipiny, wielkopolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 51,32 m2
55 067 zł
1 073 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Chodzież, wielkopolskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 45,48 m2
171 000 zł
3 760 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 50,00 m2
251 400 zł
5 028 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie 22-10-2026
Pow.: 32,30 m2
144 750 zł
4 481 zł/m2
Nieruchomość

Mieczownica, wielkopolskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 72,00 m2
117 000 zł
1 625 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Jarocin, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 64,70 m2
222 667 zł
3 442 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 62,70 m2
189 000 zł
3 014 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 41,80 m2
201 000 zł
4 809 zł/m2
Nieruchomość

Kalisz, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 19-09-2026
Pow.: 51,60 m2
112 000 zł
2 171 zł/m2
Nieruchomość
-22%

Śrem, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 45,50 m2
229 125 zł
5 036 zł/m2
Nieruchomość

Pleszew, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 49,00 m2
64 875 zł
1 324 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Poznań, Jeżyce

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 51,50 m2
254 850 zł
4 949 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Biedrusko, wielkopolskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 42,90 m2
229 733 zł
5 355 zł/m2
Nieruchomość

Leszno, wielkopolskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 212,14 m2
820 125 zł
3 866 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Jeżyce

Mieszkanie Udział % 15-09-2026
Pow.: 73,50 m2
247 500 zł
3 367 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Gniezno, wielkopolskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 65,20 m2
269 340 zł
4 131 zł/m2
Nieruchomość
-76%

Międzychód, wielkopolskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 65,82 m2
109 650 zł
1 666 zł/m2
Nieruchomość

Poznań, Stare Miasto

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 46,40 m2
196 500 zł
4 235 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.