Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 48,30 m2
181 000 zł
3 747 zł/m2
Nieruchomość

Stegny, warmińsko-mazurskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.06 ha
13 650 zł
23 zł/m2
Nieruchomość

Najdymowo, warmińsko-mazurskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.5402 ha
108 700 zł
20 zł/m2
Nieruchomość

Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie

Garaż 18-09-2026
Pow.: 25,80 m2
200 000 zł
7 752 zł/m2
Nieruchomość

Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie

Garaż 18-09-2026
22 000 zł
zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0823 ha
98 200 zł
119 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.084 ha
103 700 zł
123 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1405 ha
80 300 zł
57 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1413 ha
132 500 zł
94 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1219 ha
59 100 zł
48 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1132 ha
59 700 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1107 ha
56 600 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Braniewo, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1099 ha
45 600 zł
41 zł/m2
Nieruchomość
-78%

Zalesie, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 51,90 m2
82 000 zł
1 580 zł/m2
Nieruchomość

Cichy, warmińsko-mazurskie

Obiekt 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
549 200 zł
549 200 zł/m2
Nieruchomość

Czerwonka, warmińsko-mazurskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.1685 ha
19 800 zł
12 zł/m2
Nieruchomość

Czerwonka, warmińsko-mazurskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0784 ha
9 600 zł
12 zł/m2
Nieruchomość

Brzeszczyny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 39,50 m2
45 500 zł
1 152 zł/m2
Nieruchomość

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.1056 ha
195 000 zł
185 zł/m2
Nieruchomość

Mrągowo, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.1364 ha
170 000 zł
125 zł/m2
Nieruchomość

Bajory Wielkie, warmińsko-mazurskie

Obiekt 20-09-2026
Pow.: 1,00 m2
31 050 zł
31 050 zł/m2
Nieruchomość

Srokowo, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1342 ha
66 600 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Srokowo, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1281 ha
54 900 zł
43 zł/m2
Nieruchomość

Srokowo, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.1244 ha
53 550 zł
43 zł/m2
Nieruchomość

Srokowo, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0968 ha
40 500 zł
42 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.