Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego oferowana jest nieruchomość rolna o powierzchni 0,5318 ha, położona w gminie Wielbark w powiecie szczycieńskim (woj. warmińsko-mazurskie). Cena wywoławcza wynosi 48 500 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Działka rolna o powierzchni 0,6225 ha położona jest w miejscowości Elganowo w gminie Pasym, w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 101 600 zł i ujęta jest w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy.
Działka rolna o powierzchni 0,0625 ha położona w miejscowości Elganowo w gminie Pasym (woj. warmińsko-mazurskie) została przeznaczona do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 8 100 zł, a przetarg zaplanowano na 9 czerwca 2026 r.
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,5029 ha położona jest w miejscowości Elgnowo w gminie Dąbrówno (powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie) i przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza działki wynosi 136 000 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy.
Nieruchomość nierolna o powierzchni 0,3513 ha położona jest w miejscowości Elgnowo w gminie Dąbrówno (woj. warmińsko-mazurskie) i przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego. Cena wywoławcza działki wynosi 95 100 zł, a teren objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
W przetargu syndyka oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 42 301 m² zabudowana budynkami przemysłowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 11 360 m², położona w Bartoszycach na terenie dawnego zakładu produkującego meble. Cena wywoławcza wynosi *** zł netto, a sprzedaż odbywa się w trybie przetargu ofert.
Kawalerka o powierzchni 23,20 m² z piwnicą, położona na IV piętrze bloku w Bartoszycach, składa się z pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Lokal jest pusty, do własnej aranżacji, a prawo odrębnej własności mieszkania można nabyć w drodze przetargu, z ceną wywoławczą 95 000 zł.
Kawalerka o powierzchni 23,20 m² położona na IV piętrze bloku w Bartoszycach, składająca się z pokoju, przedpokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz piwnicy 3,86 m², jest przedmiotem przetargu na ustanowienie odrębnej własności. Lokal jest pusty, po odświeżeniu (nowa podłoga w przedpokoju, nowe drzwi wejściowe, odmalowane ściany), a cena wywoławcza w przetargu wynosi 95 000 zł.
Na przetarg wystawiona jest niezabudowana działka gruntowa o powierzchni 0,0336 ha w Biskupcu, położona na niewielkiej skarpie porośniętej samosiewem drzew liściastych. Nieruchomość przeznaczona jest w miejscowym planie pod zaplecze komunikacji samochodowej (parkingi w poziomie terenu), a cena wywoławcza wynosi 30 000 zł brutto.
Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3,58 ha, położona w miejscowości Liksajny w gminie Miłomłyn. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem postępowania jest kompleks dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni ok. 1,13 ha, położonych w miejscowości Woźnice w gminie Mikołajki, z czego jedna zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem gospodarczym w stanie surowym o powierzchni użytkowej ok. 656 m², a druga pozostaje niezabudowana. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niewydzielona część nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,1383 ha, składająca się z działek ewidencyjnych. Nieruchomość położona jest w obrębie geodezyjnym miejscowości wskazanej w ogłoszeniu i stanowi grunt przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w miejscowości Wróbel w gminie Banie Mazurskie, o powierzchni 0,2293 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 900 zł, a udział w licytacji wymaga wniesienia wadium.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka rolna o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,96 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 45 800 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego przeznaczono lokal mieszkalny położony w miejscowości Rogale w gminie Banie Mazurskie, z udziałem w gruncie o łącznej powierzchni ponad 0,31 ha. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 36 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem drugiego ustnego przetargu nieograniczonego jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,6545 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 63 600 zł.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest działka gruntowa o powierzchni 0,2141 ha w Baniach Mazurskich, zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi o powierzchni zabudowy 42 m² i 18 m². Nieruchomość o regularnym kształcie ma cenę wywoławczą 57 300 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntowej o powierzchni 0,0983 ha, pełniącej funkcję drogi dojazdowej, położonej we wsi Gryżliny w gminie Bratian w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania, a w studium gminy znajduje się w strefie rolniczej przestrzeni produkcyjnej.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,73 ha, składająca się z dwóch działek rolnych położonych we wsi w gminie Bratian w województwie warmińsko‑mazurskim, ok. 9 km od Nowego Miasta Lubawskiego. Teren ma regularny kształt, lekko faliste ukształtowanie, dostęp do rowu, dojazd drogą do asfaltu, w pobliżu znajdują się media oraz jezioro w odległości ok. 300 m.
Przedmiotem licytacji jest niewielki lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym we wsi Bratian (gmina Nowe Miasto Lubawskie) o jednym pomieszczeniu podzielonym na pokój i kuchnię, z drewnianymi podłogami, oknem PCV i stalowymi drzwiami. Nieruchomość znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w budynku parterowym ze strychem po częściowym remoncie dachu w 2021 roku.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest łączna sprzedaż udziału 1/2 w zabudowanej nieruchomości gruntowej z domem mieszkalnym o pow. ok. 70 m² i budynkiem gospodarczym oraz udziału 1/4 w niezabudowanej działce, położonych w miejscowości Skowrony w gminie Godkowo (powiat elbląski, woj. warmińsko‑mazurskie). Łączna cena wywoławcza udziałów wynosi 112 380,80 zł.