Przedmiotem postępowania jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni 3,58 ha, położona w miejscowości Liksajny w gminie Miłomłyn. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem postępowania jest kompleks dwóch działek rolnych o łącznej powierzchni ok. 1,13 ha, położonych w miejscowości Woźnice w gminie Mikołajki, z czego jedna zabudowana jest dwukondygnacyjnym budynkiem gospodarczym w stanie surowym o powierzchni użytkowej ok. 656 m², a druga pozostaje niezabudowana. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest niewydzielona część nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,1383 ha, składająca się z działek ewidencyjnych. Nieruchomość położona jest w obrębie geodezyjnym miejscowości wskazanej w ogłoszeniu i stanowi grunt przeznaczony do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Na przetargu ustnym oferowana jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w miejscowości Wróbel w gminie Banie Mazurskie, o powierzchni 0,2293 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 14 900 zł, a udział w licytacji wymaga wniesienia wadium.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest niezabudowana działka rolna o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,96 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 45 800 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny położony w miejscowości Rogale w gminie Banie Mazurskie, z udziałem w gruncie o łącznej powierzchni ok. 0,31 ha. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 36 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem drugiego ustnego przetargu nieograniczonego jest niezabudowana działka gruntu o regularnym kształcie, położona w Baniach Mazurskich, o powierzchni 0,6545 ha. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 63 600 zł.
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oferowana jest działka gruntowa o powierzchni 0,2141 ha w Baniach Mazurskich, zabudowana dwoma budynkami gospodarczymi o powierzchni zabudowy 42 m² i 18 m². Nieruchomość o regularnym kształcie ma cenę wywoławczą 57 300 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w niezabudowanej działce gruntowej o powierzchni 0,0983 ha, stanowiącej drogę dojazdową, położonej we wsi Gryżliny w gminie Bratian, w województwie warmińsko-mazurskim. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania, a w studium gminy znajduje się w strefie rolniczej przestrzeni produkcyjnej.
Przedmiotem licytacji jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,73 ha, składająca się z dwóch działek położonych we wsi Gryźliny w gminie Bratian, w otoczeniu rozproszonej zabudowy mieszkaniowej i gruntów rolnych, ok. 9 km od Nowego Miasta Lubawskiego. Teren o regularnym kształcie, lekko falisty, z dojazdem drogą gruntową do asfaltowej drogi publicznej, położony jest ok. 300 m od jeziora i w pobliżu sieci wodociągowej oraz energetycznej.
Przedmiotem licytacji jest kawalerka o jednym pomieszczeniu (podzielonym na pokój i kuchnię) w parterowym budynku wielorodzinnym we wsi Bratian, w gminie Nowe Miasto Lubawskie w województwie warmińsko-mazurskim. Lokal znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, blisko kościoła, szkoły i punktów handlowo-usługowych, a budynek ma odnowiony dach (remont więźby i pokrycia w 2021 r.).
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem postępowania syndyka jest łączna sprzedaż udziału 1/2 w zabudowanej nieruchomości gruntowej z domem mieszkalnym o pow. ok. 70 m² i budynkiem gospodarczym oraz udziału 1/4 w niezabudowanej działce, położonych w miejscowości Skowrony w gminie Godkowo (powiat elbląski, woj. warmińsko‑mazurskie). Łączna cena wywoławcza udziałów wynosi 112 380,80 zł.
Do nabycia w trybie sprzedaży z wolnej ręki od syndyka udział 1/2 w prawie własności działki gruntowej o powierzchni ok. 0,31 ha, położonej w miejscowości Dobrzyki, wraz z udziałem w drodze wewnętrznej zapewniającej dojazd z drogi publicznej. Nieruchomość wyceniono na minimum 13 360 zł brutto, a warunkiem udziału w postępowaniu jest złożenie oferty i wpłata wadium w wysokości 10% ceny minimalnej w terminie do 1 czerwca 2026 r.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka gruntowa w Olecku, przeznaczona pod zabudowę garażową typu blaszak, o powierzchni 0,0025 ha. Cena wywoławcza netto wynosi 11 722 zł, z obowiązkiem doliczenia 23% VAT.
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka o powierzchni ok. 0,52 ha, położona w miejscowości Magdaleniec, ok. 5 km na wschód od Nidzicy. Nieruchomość gruntowa ma cenę wywoławczą 25 500 zł i jest obecnie zwolniona z podatku VAT.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowana jest niezabudowana działka o powierzchni ok. 0,15 ha, położona w obrębie Waszulki przy granicy administracyjnej Nidzicy. Nieruchomość gruntowa ma cenę wywoławczą 143 000 zł brutto i jest sprzedawana przez gminę w trybie przetargu.
Przedmiotem licytacji są dwie niezabudowane działki rolne o łącznej powierzchni ok. 6,58 ha, położone w Miłakowie w rejonie ulicy o charakterze przemysłowo-rolniczym. Teren płaski, w większości w klasach gruntów ornych R IIIb i R IVa, stanowi zorganizowaną całość gospodarczą związaną z produkcją rolną i graniczy z drogą gminną oraz sąsiednimi gruntami rolnymi.
Na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego wystawiono nieruchomość rolną o powierzchni 0,4453 ha, położoną w miejscowości Tuczki w gminie Rybno (woj. warmińsko-mazurskie). Cena wywoławcza wynosi 73 500 zł, a grunt objęty jest Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy.
Przedmiotem przetargu nieograniczonego jest niezabudowana nieruchomość rolna o powierzchni 0,3742 ha, położona w miejscowości Wichrowiec w gminie Janowo, w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywoławcza gruntu wynosi 113 300 zł, a sprzedaż odbywa się w trybie przetargu organizowanego przez właściwy oddział KOWR.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Konopki Małe (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o pow. ok. 0,56 ha zabudowaną parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o pow. zabudowy 61 m². Cena wywołania wynosi 71 433,33 zł, a licytacja odbędzie się w formie elektronicznej na początku lipca 2026 r.