Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowane jest mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,8 m², położone na 1. piętrze 3‑piętrowego budynku z 1941 roku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania wynosi 258 750 zł, a lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.
Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m² położony jest na parterze budynku wielorodzinnego z lat 60. w Szczytnie i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Nieruchomość stanowi przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Lokal mieszkalny o powierzchni 103,63 m² położony na I piętrze kamienicy w Ełku, z przynależną piwnicą 8,53 m² oraz udziałem w nieruchomości wspólnej i działce gruntu. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu ustnym nieograniczonym, z ceną wywoławczą 419 723 zł i zwolnieniem z podatku VAT.
Na przetargu oferowana jest działka o powierzchni 1110 m² w Rucianem-Nidzie, zabudowana jednorodzinnym domem mieszkalnym z częściową piwnicą i poddaszem użytkowym oraz dwoma budynkami gospodarczymi. Dom murowany o powierzchni użytkowej ok. 116 m² ma dach dwuspadowy kryty gontem papowym, a cena wywoławcza nieruchomości wynosi 280 000 zł netto.
Na przetargu ustnym wystawiony jest lokal komunalny nr 3 w miejscowości Karolewo (gmina Zblewo) o łącznej powierzchni 82,66 m², w tym 68,44 m² części mieszkalnej, piwnica 5,22 m² oraz pomieszczenie gospodarcze 9,00 m². Nieruchomość przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu organizowanego przez gminę, co może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną lub mieszkaniową.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 111,42 m² (w tym piwnica i pomieszczenie gospodarcze) w miejscowości Karolewo na terenie gminy Zblewo. Nieruchomość stanowi lokal komunalny gminy, przeznaczony do nabycia w drodze licytacji organizowanej przez urząd gminy.
Na licytacji komorniczej w Elblągu oferowany jest udział 1/3 w prawie własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 53 m², położonego na 1. piętrze kamienicy z ok. 1910 r., składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz piwnicy, z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 74 250 zł przy oszacowaniu 99 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Na sprzedaż w drodze ustnego przetargu nieograniczonego przeznaczono lokal mieszkalny położony w miejscowości Rogale w gminie Banie Mazurskie, z udziałem w gruncie o łącznej powierzchni ponad 0,31 ha. Nieruchomość ma cenę wywoławczą 36 000 zł netto, do której zostanie doliczony podatek VAT.
Przedmiotem licytacji jest niewielki lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym we wsi Bratian (gmina Nowe Miasto Lubawskie) o jednym pomieszczeniu podzielonym na pokój i kuchnię, z drewnianymi podłogami, oknem PCV i stalowymi drzwiami. Nieruchomość znajduje się w zwartej zabudowie wsi, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w budynku parterowym ze strychem po częściowym remoncie dachu w 2021 roku.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Mieszkanie o powierzchni 55,87 m² położone w Bartoszycach, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz przynależnej piwnicy 18,86 m², przeznaczone jest do sprzedaży w drodze licytacji komorniczej. Cena wywołania wynosi 90 000 zł przy oszacowanej wartości 135 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 73,24 m² w miejscowości Dzikowo Iławeckie (gmina Górowo Iławeckie, woj. warmińsko-mazurskie), składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni oraz piwnicy 10,32 m². Cena wywołania wynosi 32 250 zł przy sumie oszacowania 43 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 49 m², położony w Nowym Mieście Lubawskim (woj. warmińsko-mazurskie), na parterze niskiego budynku z 1985 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do wody i kanalizacji. Cena wywołania w licytacji wynosi 92 000 zł przy wartości oszacowania 138 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość w miejscowości Konopki Małe (woj. warmińsko-mazurskie), obejmująca działkę o pow. ok. 0,56 ha zabudowaną parterowym domem w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym o pow. zabudowy 61 m². Cena wywołania wynosi 71 433,33 zł, a licytacja odbędzie się w formie elektronicznej na początku lipca 2026 r.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3600 m² w miejscowości Spaliny Wielkie (woj. warmińsko-mazurskie), zabudowana parterowym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym o powierzchni 74,7 m², wybudowanym ok. 1930 r. Cena wywołania wynosi 152 325 zł, a budynek znajduje się w zabudowie wolnostojącej.
Przedmiotem przetargu syndyka jest udział 23/32 w lokalu mieszkalnym w budynku wielorodzinnym w miejscowości Rejsyty (gmina Rychliki, powiat elbląski) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, z ceną wywoławczą nie niższą niż 24 800 zł. Dodatkowo oferowany jest udział 23/32 w nieruchomości gruntowej w obrębie Wopity (gmina Rychliki, powiat elbląski), obejmującej działkę zabudowaną budynkiem gospodarczym oraz działkę niezabudowaną, z ceną wywoławczą nie niższą niż 6 650 zł.
Przedmiotem rokowań jest lokal mieszkalny o powierzchni 47 m² położony w Szczytnie w województwie warmińsko-mazurskim. Mieszkanie znajduje się w budynku na dużej działce o pow. 5879 m², a cena wywoławcza wynosi 180 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.