Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Książnik, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 02-10-2026
Pow.: 85,10 m2
80 270 zł
943 zł/m2
Nieruchomość

Kadyny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 61,80 m2
113 667 zł
1 839 zł/m2
Nieruchomość

Skowrony, warmińsko-mazurskie

Dom Udział % 07-09-2026
Pow.: 69,80 m2
98 333 zł
1 409 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 21-10-2026
Pow.: 28,10 m2
106 000 zł
3 772 zł/m2
Nieruchomość

Miłakowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 47,47 m2
110 000 zł
2 317 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Miłkowo, warmińsko-mazurskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 63,80 m2
38 800 zł
608 zł/m2
Nieruchomość

Ząbrowo, warmińsko-mazurskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 141,28 m2
247 830 zł
1 754 zł/m2
Nieruchomość

Morąg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 30-09-2026
Pow.: 39,92 m2
25 200 zł
631 zł/m2
Nieruchomość

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 30-09-2026
Pow.: 61,20 m2
70 400 zł
1 150 zł/m2
Nieruchomość

Rudno, warmińsko-mazurskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 200,60 m2
864 000 zł
4 307 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Nidzica, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 57,23 m2
228 000 zł
3 984 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 17-10-2026
Pow.: 32,89 m2
79 593 zł
2 420 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Iława, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 73,84 m2
272 250 zł
3 687 zł/m2
Nieruchomość

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 48,30 m2
181 000 zł
3 747 zł/m2
Nieruchomość

Łukta, warmińsko-mazurskie

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
110 008 zł
110 008 zł/m2
Nieruchomość

Rodzone, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 30,14 m2
65 573 zł
2 176 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 22-10-2026
Pow.: 36,80 m2
219 375 zł
5 961 zł/m2
Nieruchomość
-78%

Zalesie, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 51,90 m2
82 000 zł
1 580 zł/m2
Nieruchomość

Brzeszczyny, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 39,50 m2
45 500 zł
1 152 zł/m2
Nieruchomość

Łajsy, warmińsko-mazurskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 153,19 m2
193 950 zł
1 266 zł/m2
Nieruchomość

Wójtowo, warmińsko-mazurskie

Dom 23-09-2026
Pow.: 1,00 m2
509 200 zł
509 200 zł/m2
Nieruchomość

Kajkowo, warmińsko-mazurskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 147,26 m2
357 450 zł
2 427 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Orzysz, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 20-11-2026
Pow.: 28,06 m2
62 513 zł
2 228 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Ostrowite, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 56,20 m2
94 350 zł
1 679 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 52,80 m2
220 000 zł
4 167 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.