Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1021 ha
68 000 zł
67 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1067 ha
70 500 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1063 ha
70 300 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1087 ha
72 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1758 ha
116 000 zł
66 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1657 ha
109 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1002 ha
64 000 zł
64 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1061 ha
67 000 zł
63 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1279 ha
85 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Bukwałd, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1108 ha
69 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Bukwałd, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.12 ha
75 000 zł
63 zł/m2
Nieruchomość

Bukwałd, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1256 ha
78 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Bukwałd, warmińsko-mazurskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1343 ha
83 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Gajewo, warmińsko-mazurskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 0.1751 ha
180 000 zł
103 zł/m2
Nieruchomość

Smolno, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.3091 ha
165 000 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Smolno, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.3001 ha
159 550 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Smolno, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.3002 ha
159 600 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Smolno, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.3001 ha
159 650 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Franknowo, warmińsko-mazurskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.17 ha
18 500 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Kramarzewo, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.39 ha
7 500 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Lewałd Wielki, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.3109 ha
8 210 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Monety, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.3 ha
16 850 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Trzonki, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.09 ha
6 750 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Kaliszki, warmińsko-mazurskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 0.0525 ha
37 600 zł
72 zł/m2
Nieruchomość

Korsze, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 48,30 m2
181 000 zł
3 747 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.