Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Biskupiec, warmińsko-mazurskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.1413 ha
246 000 zł
174 zł/m2
Nieruchomość

Kramarka, warmińsko-mazurskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.5598 ha
330 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość

Kramarka, warmińsko-mazurskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.5069 ha
300 000 zł
59 zł/m2
Nieruchomość

Miłakowo, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 47,47 m2
110 000 zł
2 317 zł/m2
Nieruchomość

Miłkowo, warmińsko-mazurskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 63,80 m2
38 800 zł
608 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ząbrowo, warmińsko-mazurskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 141,28 m2
247 830 zł
1 754 zł/m2
Nieruchomość

Morąg, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 30-09-2026
Pow.: 39,92 m2
25 200 zł
631 zł/m2
Nieruchomość

Lubawa, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Udział % 30-09-2026
Pow.: 61,20 m2
70 400 zł
1 150 zł/m2
Nieruchomość

Łajsy, warmińsko-mazurskie

Działka Udział % 28-09-2026
Pow.: 0.3457 ha
24 750 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Samborowo, warmińsko-mazurskie

Działka 30-09-2026
Pow.: 1.72 ha
71 800 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.1894 ha
155 500 zł
82 zł/m2
Nieruchomość

Lubajny, warmińsko-mazurskie

Obiekt 23-09-2026
Pow.: 1,00 m2
362 050 zł
362 050 zł/m2
Nieruchomość

Rudno, warmińsko-mazurskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 200,60 m2
864 000 zł
4 307 zł/m2
Nieruchomość

Makowo, warmińsko-mazurskie

Działka 04-11-2026
Pow.: 0.5 ha
82 500 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Nidzica, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 60,29 m2
228 000 zł
3 782 zł/m2
Nieruchomość
-64%

Ostróda, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 17-10-2026
Pow.: 32,89 m2
79 593 zł
2 420 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Iława, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 73,84 m2
272 250 zł
3 687 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1021 ha
68 000 zł
67 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1067 ha
70 500 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1063 ha
70 300 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1087 ha
72 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1758 ha
116 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1657 ha
109 000 zł
66 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1002 ha
64 000 zł
64 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrówka Wielka, warmińsko-mazurskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1061 ha
67 000 zł
63 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.