Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-49%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 30-11-2026
Pow.: 45,11 m2
171 750 zł
3 807 zł/m2
Nieruchomość
-25%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 64,11 m2
472 500 zł
7 370 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Dom Udział % 12-10-2026
Pow.: 1,00 m2
291 000 zł
291 000 zł/m2
Nieruchomość

Borowy Młyn, pomorskie

Obiekt 27-10-2026
Pow.: 1,00 m2
232 057 zł
232 057 zł/m2
Nieruchomość

Trzcińsk, pomorskie

Działka 19-10-2026
Pow.: 0.83 ha
36 750 zł
4 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Trzcińsk, pomorskie

Działka 19-10-2026
Pow.: 4.17 ha
216 825 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kamierowskie Piece, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 93,70 m2
164 025 zł
1 751 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 45,07 m2
420 075 zł
9 321 zł/m2
Nieruchomość

Ostaszewo, pomorskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.566 ha
252 050 zł
45 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 61,20 m2
420 000 zł
6 863 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Gdańsk, Brętowo

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 32,84 m2
115 200 zł
3 508 zł/m2
Nieruchomość

Sztutowo, pomorskie

Dom 01-10-2026
Pow.: 167,44 m2
417 333 zł
2 492 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,68 m2
301 500 zł
8 450 zł/m2
Nieruchomość
-95%

Gdańsk, Żabianka

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 48,08 m2
37 762 zł
785 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 51,90 m2
464 250 zł
8 945 zł/m2
Nieruchomość
-80%

Dębina, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 53,70 m2
108 750 zł
2 025 zł/m2
Nieruchomość

Lębork, pomorskie

Lokal użytkowy 12-10-2026
Pow.: 79,58 m2
232 517 zł
2 922 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 310,00 m2
3 489 000 zł
11 255 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 128,00 m2
438 900 zł
3 429 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
883 616 zł
883 616 zł/m2
Nieruchomość

Michalin, pomorskie

Działka 14-10-2026
Pow.: 0.2519 ha
68 250 zł
27 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Klińcz, pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 103,24 m2
168 750 zł
1 635 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 31,60 m2
281 100 zł
8 896 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Tczew, pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 34,44 m2
249 375 zł
7 241 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Gdynia, Chwarzno-Wiczlino

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 37,43 m2
300 000 zł
8 015 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.