Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Hel, pomorskie

Działka 26-10-2026
Pow.: 0.0363 ha
582 000 zł
1 603 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1005 ha
238 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1025 ha
243 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1 ha
237 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0915 ha
218 000 zł
238 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.1014 ha
239 000 zł
236 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.1034 ha
197 000 zł
191 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0933 ha
47 300 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.5952 ha
301 800 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0056 ha
2 800 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0056 ha
2 800 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
124 700 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
581 100 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
113 500 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
575 000 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
834 100 zł
zł/m2
Nieruchomość

Pruszcz Gdański, pomorskie

Działka 22-10-2026
Pow.: 0.0175 ha
95 000 zł
543 zł/m2
Nieruchomość

Pruszcz Gdański, pomorskie

Dom 22-10-2026
Pow.: 100,00 m2
610 000 zł
6 100 zł/m2
Nieruchomość

Pruszcz Gdański, pomorskie

Działka 22-10-2026
Pow.: 1.4364 ha
14 600 000 zł
1 016 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Działki Leśne

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 131,70 m2
83 436 zł
634 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 122,00 m2
135 813 zł
1 113 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
114 505 zł
114 505 zł/m2
Nieruchomość

Narkowy, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 33,00 m2
77 770 zł
2 357 zł/m2
Nieruchomość

Rekowo Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
22 300 zł
360 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
60 790 zł
980 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.