Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
114 505 zł
114 505 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, Działki Leśne

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 131,70 m2
83 436 zł
634 zł/m2
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Dom Udział % 15-09-2026
Pow.: 122,00 m2
135 813 zł
1 113 zł/m2
Nieruchomość

Narkowy, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 33,00 m2
77 770 zł
2 357 zł/m2
Nieruchomość

Rekowo Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
22 300 zł
360 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 62,00 m2
60 790 zł
980 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 90,00 m2
17 420 zł
194 zł/m2
Nieruchomość

Jazowa, pomorskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 144,00 m2
34 170 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Lipinki, pomorskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 128,00 m2
74 472 zł
582 zł/m2
Nieruchomość

Dębina, Nowy Staw

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 60,37 m2
133 000 zł
2 203 zł/m2
Nieruchomość

Żukowo, pomorskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
8 100 zł
8 100 zł/m2
Nieruchomość

Brzeźno Lęborskie, pomorskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 76,00 m2
6 895 zł
91 zł/m2
Nieruchomość

Czyczkowy, pomorskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
10 170 zł
10 170 zł/m2
Nieruchomość

Rytel, pomorskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 205,00 m2
184 825 zł
902 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 52,00 m2
596 445 zł
11 470 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Słupsk, pomorskie

Mieszkanie 30-11-2026
Pow.: 45,11 m2
171 750 zł
3 807 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Władysławowo, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 64,11 m2
472 500 zł
7 370 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Dom Udział % 12-10-2026
Pow.: 1,00 m2
291 000 zł
291 000 zł/m2
Nieruchomość
-41%

Malbork, pomorskie

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 64,00 m2
242 863 zł
3 795 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, Stogi

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 4,00 m2
281 000 zł
70 250 zł/m2
Nieruchomość

Kamierowskie Piece, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 93,70 m2
164 025 zł
1 751 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 45,07 m2
420 075 zł
9 321 zł/m2
Nieruchomość

Jazowa, pomorskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 60,20 m2
75 000 zł
1 246 zł/m2
Nieruchomość
-88%

Gdańsk, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 110,72 m2
200 000 zł
1 806 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Gdynia, pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 61,20 m2
420 000 zł
6 863 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.