Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 75,16 m², składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju, z przynależną piwnicą oraz udziałem w gruncie. Cena wywołania wynosi 512 250 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 72,57 m² w Gdańsku, położone na 1. piętrze niskiego bloku z 2009 roku, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki, osobnego WC oraz korytarza, z przynależną komórką lokatorską i miejscami postojowymi. Cena wywołania wynosi 637 500 zł, a lokal jest w pełnej własności.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 56,8 m², położonego w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC. Cena wywołania wynosi 498 750 zł przy sumie oszacowania 665 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 49,77 m², położonego w bloku w Pruszczu Gdańskim, na drugim piętrze, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC, balkonu oraz piwnicy. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym na osiedlu objętym miejscowym planem zagospodarowania, jest w pełni uzbrojony w media, a cena wywołania udziału wynosi 51 431,12 zł.
Kawalerka o powierzchni ok. 27 m² położona w Tczewie, w budynku wielorodzinnym z lat 60., składająca się z pokoju, kuchni, łazienki, korytarza oraz piwnicy, znajduje się na wyższym piętrze. Lokal stanowi pełną własność i jest przedmiotem licytacji komorniczej, z ceną wywołania 123 225 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal niemieszkalny – apartament wczasowy o powierzchni 33,5 m², składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, położony w Jastrzębiej Górze w województwie pomorskim. Cena wywołania wynosi 262 500 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej w Gdyni oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,8 m², położony na 3. piętrze, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju oraz balkonu. Cena wywołania wynosi 357 000 zł przy sumie oszacowania 476 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 29 m², położonym w miejscowości Rumsko w województwie pomorskim, w budynku dwukondygnacyjnym. Kawalerka z dostępem do kanalizacji i wody wystawiona jest na licytację elektroniczną, z ceną wywołania 43 350 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w dzielnicy mieszkaniowej, a sprzedaż odbywa się w trybie postępowania egzekucyjnego/syndykowego.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,18 m², położony na parterze budynku wielorodzinnego w miejscowości Stanowo w gminie Dzierzgoń (woj. pomorskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarki, ogrzewany z własnego źródła ciepła. Cena wywołania wynosi 59 689,50 zł, a budynek jest podłączony do podstawowych mediów (bez sieci grzewczej i gazowej) i znajduje się na działce z zabudowaniami gospodarczymi.
Na licytacji komorniczej w Kwidzynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 80,7 m², położony na 2. piętrze niskiego budynku, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju, z przynależną piwnicą 15,1 m². Nieruchomość w prawie własności, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz), ma cenę wywołania 280 875 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 34,6 m², położonym w Gdańsku w dzielnicy z zabudową wielorodzinną, na 6. piętrze bloku z 1983 roku, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Nieruchomość wyceniono na 236 500 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 157 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 44 m² położony w Gdańsku, na czwartym (ostatnim) piętrze budynku z 1973 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie z pełnym uzbrojeniem w media (woda, kanalizacja, gaz, CO, CWU), oferowane jest w trybie licytacji komorniczej, z ceną wywołania 383 250 zł.
Na elektronicznej licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 70 m² w Gdyni, w budynku wielorodzinnym, z kuchnią, łazienką, WC oraz komórką lokatorską, wyposażony w media (woda, gaz). Cena wywołania wynosi 957 750 zł, przy oszacowaniu *** zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 57,75 m² (z komórką ok. 61 m²) w Kowalach pod Gdańskiem, położony na 3. piętrze budynku z 2010 roku, z antresolą, kuchnią, łazienką i mediami miejskimi. Cena wywołania wynosi 331 333,33 zł przy sumie oszacowania 497 000,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Gdańsku (dzielnica Przymorze), o powierzchni 46 m², składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, położonego w budynku wielolokalowym. Lokal usytuowany jest na wyższej kondygnacji i sprzedawany jest jako całość w ramach postępowania egzekucyjnego.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 81,36 m² z piwnicą, położony w Malborku, w budynku z 1925 roku, na 1. piętrze, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja, gaz). Cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 198 666,67 zł przy sumie oszacowania 298 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Gdańsku oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 49,4 m², położony w budynku z 2002 roku, składający się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju, na 3. piętrze czteropiętrowego bloku. Cena wywołania wynosi 349 275 zł, a mieszkanie posiada pełne prawo własności oraz dostęp do mediów, w tym wody, kanalizacji, internetu i światłowodu.
Mieszkanie o powierzchni 33 m² położone jest w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście, w budynku z lat 70. z windą, na 8. piętrze, i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC, komunikacji oraz balkonu. Lokal sprzedawany jest w drodze licytacji publicznej wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku.
Przedmiotem licytacji jest nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 68,70 m² w Gdyni, położony na 5. piętrze budynku z 2015 roku na zamkniętym osiedlu, z komórką lokatorską w hali garażowej. Dodatkowo licytacji podlega udział w lokalu niemieszkalnym oraz udział w gruntach położonych w Gdyni.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 63,10 m², położony na parterze budynku z lat 80. w miejscowości Wielki Klincz (woj. pomorskie), składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przynależnej piwnicy. Mieszkanie znajduje się w niskim, ocieplonym bloku w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i terenów zielonych, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 191 250 zł.
Przedmiotem postępowania jest 3‑pokojowe mieszkanie położone w Lęborku, w centralnej części miasta. Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wielorodzinnym i stanowi atrakcyjną ofertę w ramach licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym o powierzchni ok. 50 m², położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu, z balkonem i piwnicą, w budynku czterokondygnacyjnym. Cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest udział 1/3 w mieszkaniu 3‑pokojowym z balkonem i piwnicą, położonym na 1. piętrze bloku na osiedlu w Dzierzgoniu (woj. pomorskie). Lokal w budynku z pełnym uzbrojeniem ma funkcjonalny układ (oddzielna kuchnia, łazienka i WC), a cena wywołania udziału wynosi 50 250 zł przy sumie oszacowania 67 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w mieszkaniu o 3 pokojach, z balkonem i piwnicą, położonym w Dzierzgoniu na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Lokal wyceniono na 67 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 50 250 zł.