Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 0,6818 ha, położonej w gminie Chojnice (woj. pomorskie), zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym z lat 50./60. XX w. po remoncie kapitalnym, o powierzchni użytkowej ok. 145 m² oraz budynkiem gospodarczo‑garażowym ok. 60 m². Nieruchomość ma dojazd drogą asfaltową i gruntową, przy czym dostęp do działki odbywa się pośrednio przez sąsiednią nieruchomość, bez uregulowanej służebności.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z 2013 r. w Borczu (gm. Somonino, powiat kartuski), o powierzchni działki ok. 1085 m², z 3 pokojami, aneksem kuchennym, tarasem i garażem. Budynek parterowy o zabudowie ok. 87 m² jest w prawie własności, a cena wywołania wynosi 242 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0353 ha, położona w Debrznie (woj. pomorskie), zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 120 m² oraz budynkiem niemieszkalnym o powierzchni zabudowy 53 m². Działka oznaczona jako inne tereny zabudowane znajduje się w zabudowanej części miasta i stanowi własność z pełnym prawem do gruntu.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Starogardzie Gdańskim o powierzchni ok. 172 m², z 5 pokojami, piwnicą, tarasem, balkonem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z lat 80. jest wyceniona na 215 400 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 161 550 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 500 m² zabudowana wolnostojącym domem rekreacyjnym oraz drewnianym budynkiem gospodarczym, położona w Kopalinie w gminie Choczewo (woj. pomorskie). Nieruchomość o średnim standardzie wykonania, z zagospodarowaną zielenią, ma cenę wywołania 339 000 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 154 m², położony w Skorzewie na działce ok. 1000 m², z piwnicą, poddaszem w stanie surowym zamkniętym oraz zabudową towarzyszącą (wiata garażowa, domek drewniany). Nieruchomość o 2 pokojach, z mediami (woda, kanalizacja), stanowi przedmiot elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 210 500 zł.
Przedmiotem postępowania jest 1/2 udziału w działce o powierzchni 1115 m², zabudowanej dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 211 m² z garażem dwustanowiskowym ok. 33 m². Istnieje możliwość nabycia drugiego, tożsamego udziału w tej samej nieruchomości w odrębnym konkursie prowadzonym przez syndyka.
Na licytacji komorniczej w Stegnie oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m² z 5 pokojami, posadowiony na działce ok. 1600 m², z łazienką, kuchnią, aneksem, pomieszczeniem gospodarczym, tarasem i piwnicą, wybudowany w 1891 r. Nieruchomość w województwie pomorskim ma prawo własności, uzbrojenie w wodę, kanalizację i gaz, a cena wywołania w licytacji wynosi 899 466,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni ok. 0,30 ha zabudowana domem jednorodzinnym, położona w miejscowości Krąg w gminie Starogard Gdański, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, lasów i terenów rolnych. Nieruchomość ma pośrednią lokalizację, z dojazdem drogami o nawierzchni asfaltowej i utwardzonej, w odległości ok. 8 km od Starogardu Gdańskiego.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni ok. 0,33 ha, położonej w Ostaszewie w rejonie głównej ulicy miejscowości. Działka jest płaska, ogrodzona, uzbrojona, częściowo urządzona, z dojazdem drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w zabudowanej działce o powierzchni 1300 m² w miejscowości Jordanki (woj. pomorskie), na której znajduje się wolnostojący, 1,5‑kondygnacyjny dom jednorodzinny częściowo podpiwniczony oraz parterowy budynek gospodarczo‑garażowy. Cena wywołania udziału wynosi 72 333,33 zł przy wartości oszacowania 108 500,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki o łącznej powierzchni ok. 1128 m², zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Połczynie w gminie Puck (woj. pomorskie), na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość z dojazdem drogą gruntową wystawiona jest w elektronicznej licytacji komorniczej, z ceną wywołania 387 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 3/4 w działce o powierzchni 1368 m², zabudowanej budynkiem mieszkalnym o metrażu ok. 143,5 m². Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntową, będącą przedmiotem licytacji/przetargu/zbycia przez syndyka.
Przedmiotem przetargu jest udział 1/4 w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 3,98 ha, położonej w miejscowości Głobino w gminie Słupsk. W skład nieruchomości wchodzi działka zabudowana budynkiem mieszkalnym i gospodarczym (ok. 2,91 ha) oraz działka niezabudowana (ok. 1,07 ha).
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny w Gniewie (woj. pomorskie) na działce o powierzchni 564 m², z częścią mieszkalną ok. 124 m², piwnicą ok. 61 m² i strychem, wybudowany w latach 1987–1992, w stanie technicznym i standardzie określanym jako średni (standard z lat 90. z częściowymi remontami po 2000 r.). Nieruchomość z tarasem, balkonem, piwnicą, kuchnią i łazienką ma cenę wywołania 272 666,67 zł przy sumie oszacowania 409 000,00 zł.
Na sprzedaż w trybie licytacji/przetargu nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 2,32 ha, zabudowana wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 74 m², położona w miejscowości Rzuski Las w gminie Główczyce. Budynek w technologii murowanej, z poddaszem nieużytkowym, wykończony wewnątrz w średnim standardzie (panele, deski, kafle, zabudowa kuchni), wymaga jednak istotnych prac remontowych, w szczególności wymiany dachu i usunięcia zawilgoceń.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 135 m² (dodatkowo piwnica ok. 65 m²), położony w Subkowach w województwie pomorskim, na działce o powierzchni 3500 m², z mediami (woda, kanalizacja, siła) i pomieszczeniami takimi jak kuchnia, łazienka, WC oraz piwnica. Nieruchomość z lat 80., piętrowa i podpiwniczona, ma cenę wywołania 299 466,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 0,46 ha, położona w miejscowości Powałki w gminie Chojnice (woj. pomorskie), składająca się z działki niezabudowanej oraz działki zabudowanej. Na działce zabudowanej znajduje się wolnostojący, częściowo podpiwniczony dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 110 m², posadowiony na terenach przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową i grunty rolne.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/2 w działce o pow. 0,0133 ha zabudowanej jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym z dobudowaną częścią gospodarczą w Chojnicach (woj. pomorskie). Nieruchomość położona jest w strefie istniejącej zabudowy mieszkaniowo-usługowej, a cena wywołania udziału wynosi 136 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest prawo własności działki budowlanej w Brzeźnie Lęborskim, na której znajduje się w trakcie realizacji budynek mieszkalny jednorodzinny. Nieruchomość stanowi grunt z rozpoczętą zabudową, sprzedawany w trybie licytacji komorniczej/syndyka.
Przedmiotem licytacji jest wolnostojący dom jednorodzinny położony w Gościcinie (gmina Wejherowo, woj. pomorskie) na działce o powierzchni 787 m². Nieruchomość stanowi prawo własności, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 327 333,33 zł przy sumie oszacowania 491 000,00 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 475 m² zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 157 m², położona w miejscowości Czarne. Nieruchomość stanowi zabudowaną działkę gruntową przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem postępowania jest ogrodzona, w większości zabudowana działka inwestycyjna o powierzchni ok. 0,14 ha, położona w Gdyni w dzielnicy Oksywie, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej i pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod usługi turystyki, z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz funkcji usługowych i produkcyjnych związanych z przystanią rybacką.
Na licytacji komorniczej w Tczewie oferowana jest nieruchomość – wolnostojący budynek mieszkalno-produkcyjny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 613 m² (plus strych ok. 94 m²) na działce ok. 976 m², z 17 pokojami, częścią mieszkalną czterokondygnacyjną i częścią produkcyjną trzykondygnacyjną. Nieruchomość z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła), w formie prawa własności, ma cenę wywołania *** zł.