Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Rakowiec, pomorskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 110,50 m2
129 750 zł
1 174 zł/m2
Nieruchomość

Starogard Gdański, pomorskie

Dom Udział % 26-10-2026
Pow.: 172,14 m2
143 600 zł
834 zł/m2
Nieruchomość

Cedry Wielkie, pomorskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 139,00 m2
412 667 zł
2 969 zł/m2
Nieruchomość

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska

Dom Udział % 12-10-2026
Pow.: 1,00 m2
291 000 zł
291 000 zł/m2
Nieruchomość

Sztutowo, pomorskie

Dom 01-10-2026
Pow.: 167,44 m2
417 333 zł
2 492 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Gdańsk, pomorskie

Dom Udział % 20-10-2026
Pow.: 310,00 m2
3 489 000 zł
11 255 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 128,00 m2
438 900 zł
3 429 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
883 616 zł
883 616 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Klińcz, pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 103,24 m2
168 750 zł
1 635 zł/m2
Nieruchomość

Wda, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 72,52 m2
46 875 zł
646 zł/m2
Nieruchomość

Kościerzyna, pomorskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 107,00 m2
266 981 zł
2 495 zł/m2
Nieruchomość

Smołdzino, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
151 660 zł
151 660 zł/m2
Nieruchomość

Łosino, pomorskie

Dom Udział % 13-10-2026
311 778 zł
zł/m2
Nieruchomość

Rumia, pomorskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 149,99 m2
540 750 zł
3 605 zł/m2
Nieruchomość

Sierakowice, pomorskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 179,00 m2
498 000 zł
2 782 zł/m2
Nieruchomość

Reda, pomorskie

Dom 22-10-2026
Pow.: 145,62 m2
232 101 zł
1 594 zł/m2
Nieruchomość

Cieplewo, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 117,50 m2
425 333 zł
3 620 zł/m2
Nieruchomość

Rumia, Janowo

Dom 12-10-2026
Pow.: 1,00 m2
358 500 zł
358 500 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom 05-10-2026
Pow.: 54,40 m2
122 100 zł
2 244 zł/m2
Nieruchomość

Malbork, pomorskie

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 121,50 m2
187 500 zł
1 543 zł/m2
Nieruchomość

Skorzewo, pomorskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 154,26 m2
187 111 zł
1 213 zł/m2
Nieruchomość

Buszkowy, pomorskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 115,30 m2
85 050 zł
738 zł/m2
Nieruchomość

Ostaszewo, pomorskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 173,40 m2
185 250 zł
1 068 zł/m2
Nieruchomość

Stare Pole, pomorskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 150,50 m2
495 750 zł
3 294 zł/m2
Nieruchomość

Solnica, pomorskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 53,12 m2
155 600 zł
2 929 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.