Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Debrzno, pomorskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 2.3449 ha
109 120 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Człuchów, pomorskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.0506 ha
39 600 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Człuchów, pomorskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.3619 ha
416 758 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Człuchów, pomorskie

Działka 14-09-2026
Pow.: 0.4429 ha
572 708 zł
129 zł/m2
Nieruchomość

Bińcze, pomorskie

Obiekt 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
768 178 zł
768 178 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rychnowy, pomorskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.0096 ha
3 510 zł
37 zł/m2
Nieruchomość

Drewnica, pomorskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.2 ha
86 960 zł
43 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, pomorskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 5.1638 ha
324 750 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Gumieniec, pomorskie

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 89,11 m2
48 667 zł
546 zł/m2
Nieruchomość

Hel, pomorskie

Działka 26-10-2026
Pow.: 0.0363 ha
582 000 zł
1 603 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1005 ha
238 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1025 ha
243 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1 ha
237 000 zł
237 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0915 ha
218 000 zł
238 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.1014 ha
239 000 zł
236 zł/m2
Nieruchomość

Ustka, pomorskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.1034 ha
197 000 zł
191 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0933 ha
47 300 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.5952 ha
301 800 zł
51 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0056 ha
2 800 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
Pow.: 0.0056 ha
2 800 zł
50 zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
124 700 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
581 100 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
113 500 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
575 000 zł
zł/m2
Nieruchomość

Potęgowo, pomorskie

Działka 23-10-2026
834 100 zł
zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.