Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Suraż, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.1344 ha
10 300 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Suraż, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.9988 ha
107 500 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Topilec, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.4891 ha
35 500 zł
7 zł/m2
Nieruchomość

Wilkowo Stare, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.12 ha
6 600 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Łukawica, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.5629 ha
31 500 zł
6 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Topilec, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.1669 ha
8 300 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Topilec, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.3033 ha
14 500 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Topilec, podlaskie

Działka 18-09-2026
Pow.: 0.5828 ha
28 500 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Ławsk Pgr, podlaskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.5189 ha
42 530 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Modzela, podlaskie

Dom 11-09-2026
Pow.: 1,00 m2
721 530 zł
721 530 zł/m2
Nieruchomość

Białystok, podlaskie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
397 500 zł
397 500 zł/m2
Nieruchomość

Zambrów, podlaskie

Dom Udział % 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
58 043 zł
58 043 zł/m2
Nieruchomość

Wiluki, podlaskie

Działka 22-10-2026
Pow.: 0.0974 ha
31 300 zł
32 zł/m2
Nieruchomość

Wiluki, podlaskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.1015 ha
33 000 zł
33 zł/m2
Nieruchomość
-17%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 24,23 m2
199 100 zł
8 217 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 32,05 m2
321 100 zł
10 019 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 28,10 m2
275 100 zł
9 790 zł/m2
Nieruchomość

Knyszyn, podlaskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1335 ha
119 000 zł
89 zł/m2
Nieruchomość

Knyszyn, podlaskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1448 ha
130 000 zł
90 zł/m2
Nieruchomość

Knyszyn, podlaskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.1277 ha
114 000 zł
89 zł/m2
Nieruchomość

Miękisze, podlaskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 1.2341 ha
76 000 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Wygoda, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1772 ha
120 000 zł
68 zł/m2
Nieruchomość

Wygoda, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1445 ha
100 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Wygoda, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1278 ha
100 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Wygoda, podlaskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.1278 ha
100 000 zł
78 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.