Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-17%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 24,23 m2
199 100 zł
8 217 zł/m2
Nieruchomość
-8%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 32,05 m2
321 100 zł
10 019 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 28,10 m2
275 100 zł
9 790 zł/m2
Nieruchomość

Czarna Białostocka, podlaskie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 32,50 m2
40 287 zł
1 240 zł/m2
Nieruchomość

Białystok, Dojlidy

Dom 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
656 094 zł
656 094 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dobrzyniówka, podlaskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 48,30 m2
30 281 zł
627 zł/m2
Nieruchomość

Suwałki, podlaskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 64,01 m2
120 750 zł
1 886 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Rajgród, podlaskie

Mieszkanie 03-09-2026
Pow.: 56,00 m2
141 163 zł
2 521 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Czarna Białostocka, podlaskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 48,20 m2
166 097 zł
3 446 zł/m2
Nieruchomość

Bielsk Podlaski, podlaskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
271 407 zł
271 407 zł/m2
Nieruchomość

Poletyły, podlaskie

Dom 15-09-2026
Pow.: 54,00 m2
149 179 zł
2 763 zł/m2
Nieruchomość

Augustów, podlaskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 177,95 m2
755 250 zł
4 244 zł/m2
Nieruchomość

Augustów, podlaskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 177,95 m2
755 250 zł
4 244 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Białystok, Bema

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 62,20 m2
428 100 zł
6 883 zł/m2
Nieruchomość
-11%

Białystok, Centrum

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 54,35 m2
524 100 zł
9 643 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Białystok, Bema

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 48,40 m2
375 100 zł
7 750 zł/m2
Nieruchomość
-10%

Białystok, Antoniuk

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 41,11 m2
368 000 zł
8 952 zł/m2
Nieruchomość

Ciechanowiec, podlaskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 51,74 m2
44 250 zł
855 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość

Kolno, podlaskie

Mieszkanie Udział % 05-09-2026
Pow.: 76,91 m2
177 629 zł
2 310 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Suwałki, podlaskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 50,11 m2
128 450 zł
2 563 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Białystok, Piasta I

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 32,40 m2
226 882 zł
7 003 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Białystok, Dziesięciny II

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 47,80 m2
239 189 zł
5 004 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Białystok, Bema

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 48,34 m2
330 800 zł
6 843 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.