Syndyk sprzeda nieruchomość

Nieruchomość

Rzeszów, Zalesie

Dom 21-09-2026
Pow.: 312,27 m2
990 162 zł
3 171 zł/m2
Nieruchomość

Wielkie Oczy, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 54,00 m2
10 086 zł
187 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, Przybyszówka II

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 61,00 m2
204 343 zł
3 350 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 50,80 m2
89 440 zł
1 761 zł/m2
Nieruchomość

Rakszawa, podkarpackie

Dom 21-09-2026
Pow.: 139,00 m2
290 195 zł
2 088 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rzeszów, Staromieście

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 182,90 m2
184 598 zł
1 009 zł/m2
Nieruchomość

Trzebuska, podkarpackie

Dom 21-09-2026
Pow.: 116,00 m2
303 786 zł
2 619 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 39,27 m2
22 971 zł
585 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, Staromieście

Mieszkanie Udział % 21-09-2026
Pow.: 63,00 m2
725 192 zł
11 511 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 90,00 m2
229 614 zł
2 551 zł/m2
Nieruchomość

Załęże, podkarpackie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.029 ha
18 011 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Rogoźnica, Rogoźnica

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.0852 ha
89 111 zł
105 zł/m2
Nieruchomość

Boguchwała, podkarpackie

Dom 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
590 000 zł
590 000 zł/m2
Nieruchomość

Ropczyce, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 26-09-2026
Pow.: 80,10 m2
58 704 zł
733 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Kopernika

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 45,00 m2
115 200 zł
2 560 zł/m2
Nieruchomość

Mrowla, Mrowla

Dom 10-09-2026
Pow.: 51,73 m2
190 351 zł
3 680 zł/m2
Nieruchomość

Boguchwała, podkarpackie

Dom 25-09-2026
Pow.: 112,00 m2
590 000 zł
5 268 zł/m2
Nieruchomość

Mrowla, Mrowla

Dom 10-09-2026
Pow.: 51,73 m2
190 351 zł
3 680 zł/m2
Nieruchomość

Solina, podkarpackie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 0.3179 ha
451 797 zł
142 zł/m2
Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 24,90 m2
52 000 zł
2 088 zł/m2
Nieruchomość

Sokołów Małopolski, podkarpackie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
43 350 zł
43 350 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 45,00 m2
115 200 zł
2 560 zł/m2
Nieruchomość

Stalowa Wola, podkarpackie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 50,00 m2
354 000 zł
7 080 zł/m2
Nieruchomość

Umieszcz, podkarpackie

Dom 11-09-2026
Pow.: 88,00 m2
408 000 zł
4 636 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie Udział % 11-09-2026
Pow.: 48,00 m2
62 320 zł
1 298 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.