Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Racławówka, podkarpackie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.8 ha
45 730 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Racławówka, podkarpackie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.8 ha
48 590 zł
6 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Krosno, podkarpackie

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 49,90 m2
199 500 zł
3 998 zł/m2
Nieruchomość

Postołów, podkarpackie

Dom 22-09-2026
Pow.: 101,53 m2
261 280 zł
2 573 zł/m2
Nieruchomość

Mielec, Kościuszki

Dom 05-10-2026
Pow.: 138,40 m2
776 000 zł
5 607 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
428 000 zł
428 000 zł/m2
Nieruchomość

Orłów, podkarpackie

Działka Udział % 30-09-2026
Pow.: 1.02 ha
39 100 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Kalembina, podkarpackie

Dom 13-10-2026
Pow.: 123,00 m2
491 333 zł
3 995 zł/m2
Nieruchomość

Kalembina, podkarpackie

Działka 13-10-2026
Pow.: 0.3 ha
15 333 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Kalembina, podkarpackie

Działka 13-10-2026
Pow.: 2.97 ha
36 667 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Kalembina, podkarpackie

Działka 13-10-2026
Pow.: 0.35 ha
18 000 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Dom Udział % 23-09-2026
Pow.: 87,07 m2
226 913 zł
2 606 zł/m2
Nieruchomość

Mrowla, podkarpackie

Dom 24-11-2026
Pow.: 222,70 m2
400 385 zł
1 798 zł/m2
Nieruchomość

Nosówka, podkarpackie

Dom 19-10-2026
Pow.: 10,00 m2
484 333 zł
48 433 zł/m2
Nieruchomość

Rzeszów, podkarpackie

Działka Udział % 13-10-2026
Pow.: 0.19 ha
101 250 zł
53 zł/m2
Nieruchomość

Boratyn, podkarpackie

Dom 27-10-2026
Pow.: 65,00 m2
46 133 zł
710 zł/m2
Nieruchomość

Jarosław, podkarpackie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.1466 ha
3 250 zł
2 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, podkarpackie

Dom 07-11-2026
Pow.: 1,00 m2
350 250 zł
350 250 zł/m2
Nieruchomość

Jasło, podkarpackie

Dom 16-09-2026
Pow.: 342,00 m2
511 007 zł
1 494 zł/m2
Nieruchomość

Grabowiec, podkarpackie

Działka 23-11-2026
Pow.: 2.43 ha
114 225 zł
5 zł/m2
Nieruchomość

Pysznica, podkarpackie

Dom 27-10-2026
Pow.: 154,00 m2
601 244 zł
3 904 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie 12-01-2027
Pow.: 53,00 m2
206 720 zł
3 900 zł/m2
Nieruchomość

Iwonicz-Zdrój, podkarpackie

Obiekt 13-10-2026
Pow.: 346,00 m2
326 625 zł
944 zł/m2
Nieruchomość

Podemszczyzna, podkarpackie

Działka 07-10-2026
Pow.: 1.92 ha
28 680 zł
1 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Mielec, Niepodległości

Mieszkanie 12-01-2027
Pow.: 53,00 m2
206 720 zł
3 900 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.