Na licytacji komorniczej w Namysłowie oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0780 ha zabudowana domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m², z piwnicą, poddaszem użytkowym oraz budynkiem niemieszkalnym. Dom z mediami (woda, gaz, kanalizacja, internet) składa się m.in. z kuchni, łazienki, WC i pomieszczeń gospodarczych, a cena wywołania wynosi 275 400 zł.
Na drugiej licytacji oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 85 m², położony na parterze budynku w Jankowicach Wielkich, składający się z 3 przechodnich pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Mieszkanie o poniżej przeciętnym standardzie, wymagające remontu, z przynależną piwnicą, komórkami gospodarczymi oraz udziałem w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do PKP S.A., położona we Wrocławiu, oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Otwarcie ofert zaplanowano na 2 czerwca 2026 r., a składanie ofert możliwe jest do 28 maja 2026 r.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,1766 ha, położonej w miejscowości Gnojna w gminie Grodków (powiat brzeski, woj. opolskie), zabudowanej trzykondygnacyjnym, częściowo podpiwniczonym domem w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 101 m² (ok. 3 kondygnacje, poddasze nieużytkowe), z mediami i ogrzewaniem z kotła na paliwo stałe. Na działce znajdują się także dwa parterowe budynki gospodarcze w bardzo złym stanie technicznym, zbiornik na nieczystości ciekłe, a sama działka jest zaniedbana, niezagospodarowana
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 96 m² w Kędzierzynie-Koźlu, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i spiżarni, z przynależną piwnicą. Mieszkanie w budynku jednopiętrowym, z mediami (woda, kanalizacja, siła, internet), ma cenę wywołania 203 800 zł.
Przedmiotem licytacji jest trzypokojowe mieszkanie o niepodanym metrażu, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Lewinie Brzeskim (woj. opolskie), z przynależną piwnicą i WC. Nieruchomość stanowi pełną własność, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 122 666,67 zł przy sumie oszacowania 184 000,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 117 m² z 4 pokojami, położony w miejscowości Kwiatków w województwie opolskim, na dużej działce ponad 0,3 ha z pozostałościami zabudowy gospodarczej. Budynek z lat 40., parterowy z poddaszem częściowo użytkowym, w stanie wymagającym nakładów, ma cenę wywołania 90 666,67 zł.
Do przetargu syndyka trafiła zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,17 ha w miejscowości Grabin (gm. Niemodlin), z przedwojennym murowanym domem mieszkalnym o ok. 150 m² powierzchni użytkowej, z nieużytkowym poddaszem i bez piwnic. Budynek wymaga uwzględnienia jego wieku i standardu, a udział w pisemnym konkursie ofert wymaga m.in. wpłaty wadium w wysokości 10 400 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do PKP S.A., położona we Wrocławiu i oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Postępowanie prowadzi Oddział Gospodarowania Nieruchomościami PKP S.A. we Wrocławiu, a oferty należy składać i będą one otwierane w siedzibie tego oddziału w wyznaczonych terminach.
W przetargu syndyka oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 81,6 m² w Ozimku, położony na 4. kondygnacji budynku wielorodzinnego, z udziałem w gruncie i częściach wspólnych. Cena wywoławcza wynosi 249 200 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium 24 920 zł w wyznaczonym terminie.
Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 129 m² położony w miejscowości Gracze w województwie opolskim jest przedmiotem licytacji komorniczej. Nieruchomość wyceniono na 466 600 zł, a cena wywołania w pierwszym terminie licytacji wynosi 349 950 zł.
Do sprzedaży w drodze przetargu oferowana jest nieruchomość Skarbu Państwa położona w powiecie prudnickim, na terenie gminy Prudnik. Szczegółowe parametry, takie jak powierzchnia, liczba pomieszczeń i cena wywoławcza, nie zostały w podanym fragmencie ogłoszenia określone.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,95 ha położona w miejscowości Sowin w gminie Łambinowice (powiat nyski, woj. opolskie), obejmująca m.in. zabudowaną działkę ok. 0,10 ha z domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 114 m² oraz budynkami gospodarczymi. Działka częściowo ogrodzona, z utwardzonym dojściem do budynku, objęta jest ograniczonym prawem rzeczowym w postaci służebności mieszkania ustanowionej dożywotnio.
Lokal mieszkalny o powierzchni 104,65 m² położony jest w Opolu, na pierwszym piętrze kamienicy w rejonie ul. Ozimskiej i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz dwóch przedpokoi. Mieszkanie wymaga remontu, posiada instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną i gazową, ogrzewanie piecami kaflowymi oraz udział w gruncie, a jego nabycie nastąpi w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o regularnym, wydłużonym kształcie, obejmująca dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 94 m², budynek gospodarczy oraz stodołę, położona w spokojnej, zagrodowej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych. Przednia część działki jest zabudowana i częściowo ogrodzona z bezpośrednim wjazdem z drogi asfaltowej, natomiast tylna część pozostaje niezabudowana i porośnięta lasem mieszanym.