Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-62%

Kluczbork, opolskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 72,94 m2
142 261 zł
1 950 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Nysa, opolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 74,95 m2
276 500 zł
3 689 zł/m2
Nieruchomość

Dziergowice, opolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 69,05 m2
57 000 zł
825 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Paczków, opolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 73,80 m2
142 000 zł
1 924 zł/m2
Nieruchomość

Zubrzyce, opolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 69,40 m2
55 500 zł
800 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-17%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 52,49 m2
225 000 zł
4 287 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Mieszkanie Udział % 06-10-2026
Pow.: 61,90 m2
181 313 zł
2 929 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Opole, opolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 64,99 m2
322 275 zł
4 959 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Kluczbork, opolskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 56,84 m2
255 300 zł
4 492 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Biskupice, opolskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 53,55 m2
102 000 zł
1 905 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Zawadzkie, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 66,30 m2
99 000 zł
1 493 zł/m2
Nieruchomość
-72%

Zawadzkie, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 51,26 m2
58 500 zł
1 141 zł/m2
Nieruchomość

Kolnica, opolskie

Mieszkanie Udział % 09-09-2026
Pow.: 50,91 m2
78 200 zł
1 536 zł/m2
Nieruchomość
-77%

Opole, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 56,69 m2
134 933 zł
2 380 zł/m2
Nieruchomość

Chróścice, opolskie

Dom 12-09-2026
Pow.: 60,57 m2
1 245 393 zł
20 561 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Niemodlin, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 77,75 m2
140 000 zł
1 801 zł/m2
Nieruchomość
-39%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,70 m2
180 000 zł
3 015 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 54,80 m2
150 000 zł
2 737 zł/m2
Nieruchomość
-47%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 61,05 m2
160 000 zł
2 621 zł/m2
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 51,85 m2
120 000 zł
2 314 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Przeczów, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 53,10 m2
92 872 zł
1 749 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Uszyce, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 58,00 m2
62 000 zł
1 069 zł/m2
Nieruchomość
-61%
Zakończona

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,13 m2
125 500 zł
2 020 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Zawadzkie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 71,08 m2
145 000 zł
2 040 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Nysa, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,30 m2
303 000 zł
5 025 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.