Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-40%

Opole, opolskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 45,30 m2
277 007 zł
6 115 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 36,53 m2
120 750 zł
3 306 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Jamka, opolskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 43,10 m2
60 900 zł
1 413 zł/m2
Nieruchomość

Turza, opolskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 28,70 m2
36 000 zł
1 254 zł/m2
Nieruchomość

Turza, opolskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 40,20 m2
47 000 zł
1 169 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-34%

Nysa, opolskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 38,00 m2
177 000 zł
4 658 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Opole, opolskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 41,63 m2
161 190 zł
3 872 zł/m2
Nieruchomość
-66%

Głuchołazy, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 35,41 m2
56 000 zł
1 581 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 46,94 m2
145 000 zł
3 089 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Zawadzkie, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 26,70 m2
99 000 zł
3 708 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 26-09-2026
Pow.: 35,19 m2
52 275 zł
1 486 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 35,38 m2
126 375 zł
3 572 zł/m2
Nieruchomość
-73%

Brzeg, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 38,25 m2
70 000 zł
1 830 zł/m2
Nieruchomość
-78%

Brzeg, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 27,30 m2
40 000 zł
1 465 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Brzeg, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 35,60 m2
181 000 zł
5 084 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Brzeg, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 43,00 m2
181 000 zł
4 209 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Opole, opolskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 33,19 m2
243 000 zł
7 321 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-53%
Zakończona

Biała, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 42,25 m2
105 000 zł
2 485 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Biała, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,38 m2
91 000 zł
2 501 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Namysłów, opolskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 47,20 m2
114 500 zł
2 426 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Kędzierzyn - Koźle, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,20 m2
161 600 zł
3 498 zł/m2
Nieruchomość
-75%
Zakończona

Sucha, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 46,90 m2
85 000 zł
1 812 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Tarnów Opolski, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 43,84 m2
200 000 zł
4 562 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Strzelce Opolskie, opolskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,40 m2
240 000 zł
5 405 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wójcice, Wójcice

Dom Zakończona
Pow.: 33,08 m2
17 000 zł
514 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.