Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Ozimek, opolskie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 81,60 m2
178 000 zł
2 181 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Zawadzkie, opolskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 102,30 m2
150 000 zł
1 466 zł/m2
Nieruchomość

Branice, Branice

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 94,74 m2
141 100 zł
1 489 zł/m2
Nieruchomość
-67%

Kluczbork, opolskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 72,94 m2
142 261 zł
1 950 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Nysa, opolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 74,95 m2
276 500 zł
3 689 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Dziergowice, opolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 69,05 m2
57 000 zł
825 zł/m2
Nieruchomość
-62%

Paczków, opolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 73,80 m2
142 000 zł
1 924 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Otmuchów, opolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 82,80 m2
238 667 zł
2 882 zł/m2
Nieruchomość

Zubrzyce, opolskie

Dom 21-09-2026
Pow.: 69,40 m2
55 500 zł
800 zł/m2
Nieruchomość
-23%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 52,49 m2
225 000 zł
4 287 zł/m2
Nieruchomość

Lipowa, opolskie

Dom Udział % 11-09-2026
Pow.: 180,00 m2
157 837 zł
877 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 36,53 m2
120 750 zł
3 306 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Biała, opolskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 36,38 m2
91 000 zł
2 501 zł/m2
Nieruchomość

Tarnów Opolski, opolskie

Dom 11-09-2026
Pow.: 198,93 m2
1 312 400 zł
6 597 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Jamka, opolskie

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 43,10 m2
60 900 zł
1 413 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Mieszkanie Udział % 06-10-2026
Pow.: 61,90 m2
181 313 zł
2 929 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Opole, opolskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 64,99 m2
322 275 zł
4 959 zł/m2
Nieruchomość

Turza, opolskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 28,70 m2
36 000 zł
1 254 zł/m2
Nieruchomość

Turza, opolskie

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 40,20 m2
47 000 zł
1 169 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Nysa, opolskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 38,00 m2
177 000 zł
4 658 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Kędzierzyn-Koźle, Koźle

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 86,60 m2
380 000 zł
4 388 zł/m2
Nieruchomość
-61%

Opole, opolskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 41,63 m2
161 190 zł
3 872 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Głuchołazy, opolskie

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 35,41 m2
56 000 zł
1 581 zł/m2
Nieruchomość

Głuchołazy, opolskie

Dom 01-09-2026
Pow.: 1,00 m2
82 000 zł
82 000 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 46,94 m2
145 000 zł
3 089 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.