Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-67%

Kluczbork, opolskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 137,20 m2
235 000 zł
1 713 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Kluczbork, opolskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 139,03 m2
187 400 zł
1 348 zł/m2
Nieruchomość

Ligota Dolna, opolskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.3126 ha
389 612 zł
125 zł/m2
Nieruchomość

Brzeg, opolskie

Mieszkanie Udział % 07-10-2026
Pow.: 138,40 m2
6 000 zł
43 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 104,20 m2
691 400 zł
6 635 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Barut, opolskie

Działka 02-10-2026
Pow.: 0.4728 ha
324 500 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Wędrynia, opolskie

Mieszkanie Udział % 03-10-2026
Pow.: 64,20 m2
26 250 zł
409 zł/m2
Nieruchomość

Ptakowice, opolskie

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 86,60 m2
86 625 zł
1 000 zł/m2
Nieruchomość

Luboszyce, opolskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.0229 ha
50 200 zł
219 zł/m2
Nieruchomość

Krapkowice, Obszar Wiejski

Dom 07-10-2026
Pow.: 240,00 m2
672 000 zł
2 800 zł/m2
Nieruchomość

Osiek Grodkowski, Osiek Grodkowski

Dom Udział % 28-09-2026
Pow.: 139,90 m2
85 750 zł
613 zł/m2
Nieruchomość

Opole, opolskie

Dom Udział % 07-10-2026
Pow.: 202,52 m2
135 000 zł
667 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0919 ha
62 000 zł
67 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0813 ha
56 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.0818 ha
62 000 zł
76 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtowice, opolskie

Działka 24-09-2026
Pow.: 0.1324 ha
82 000 zł
62 zł/m2
Nieruchomość

Długomiłowice, opolskie

Działka Udział % 24-09-2026
Pow.: 0.23 ha
80 000 zł
35 zł/m2
Nieruchomość

Ujazd, opolskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.0497 ha
10 000 zł
20 zł/m2
Nieruchomość

Ujazd, opolskie

Obiekt 02-11-2026
Pow.: 256,52 m2
980 000 zł
3 820 zł/m2
Nieruchomość

Ujazd, opolskie

Działka 02-11-2026
Pow.: 0.5452 ha
800 000 zł
147 zł/m2
Nieruchomość

Radoszowice, opolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.2197 ha
31 250 zł
14 zł/m2
Nieruchomość

Gogolin, opolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.0384 ha
4 010 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Tokary, opolskie

Działka 03-10-2026
Pow.: 0.7188 ha
30 750 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Nysa, opolskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0598 ha
101 000 zł
169 zł/m2
Nieruchomość

Domaszkowice, opolskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1405 ha
90 000 zł
64 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.