Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Milanówek, mazowieckie

Działka 12-10-2026
Pow.: 0.1044 ha
157 500 zł
151 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Włochy

Działka Udział % 27-10-2026
Pow.: 0.1421 ha
597 525 zł
420 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 48,20 m2
478 000 zł
9 917 zł/m2
Nieruchomość

Bąków, mazowieckie

Działka 29-09-2026
Pow.: 3.1254 ha
61 650 zł
2 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 65,20 m2
721 500 zł
11 066 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-65%

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 39,35 m2
95 187 zł
2 419 zł/m2
Nieruchomość

Mirówek, mazowieckie

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 232 267 zł
1 232 267 zł/m2
Nieruchomość

Sulejówek, mazowieckie

Obiekt 13-10-2026
Pow.: 1,00 m2
2 118 367 zł
2 118 367 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Wawer

Dom 05-10-2026
Pow.: 344,00 m2
1 613 250 zł
4 690 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 42,30 m2
241 275 zł
5 704 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 71,30 m2
502 200 zł
7 043 zł/m2
Nieruchomość

Radom, mazowieckie

Działka 06-10-2026
Pow.: 0.5103 ha
171 000 zł
34 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Działka 06-10-2026
Pow.: 0.9929 ha
2 314 368 zł
233 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
644 592 zł
644 592 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Bemowo

Dom 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
1 461 750 zł
1 461 750 zł/m2
Nieruchomość

Wieliszew, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 63,36 m2
234 871 zł
3 707 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Legionowo, Centrum

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 89,50 m2
538 343 zł
6 015 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 46,73 m2
525 000 zł
11 235 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 56,11 m2
701 389 zł
12 500 zł/m2
Nieruchomość

Rogolin, mazowieckie

Obiekt 19-10-2026
Pow.: 1,00 m2
930 000 zł
930 000 zł/m2
Nieruchomość

Zdziechów, mazowieckie

Działka 06-10-2026
Pow.: 1.9172 ha
228 375 zł
12 zł/m2
Nieruchomość

Radom, Borki

Dom 07-10-2026
Pow.: 1,00 m2
191 550 zł
191 550 zł/m2
Nieruchomość

Falenty Nowe, mazowieckie

Dom 06-10-2026
Pow.: 101,00 m2
740 250 zł
7 329 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Radom, Śródmieście

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 53,70 m2
243 000 zł
4 525 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Radom, Ustronie

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 54,00 m2
218 467 zł
4 046 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.