Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania M2 o powierzchni 36,46 m², położonego w Warszawie w 11‑kondygnacyjnym bloku z 1968 roku, na 5. piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, ma ekspozycję zachodnią oraz przynależną piwnicę o pow. 1,36 m².
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni 49,15 m² w Warszawie, w dzielnicy Białołęka, położone na 2. piętrze budynku z 2015 roku, z salonem z aneksem kuchennym, 2 pokojami, łazienką, przedpokojem oraz balkonem i naziemnym miejscem postojowym. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu, a cena wywołania w licytacji wynosi 521 940 zł.
Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o powierzchni 37 m², położonego w Warszawie na Pradze, w zasobach spółdzielni mieszkaniowej. Lokal znajduje się na 10. piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju oraz przynależnej piwnicy, przy czym stan prawny gruntu pod budynkiem jest jeszcze nieuregulowany.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/3 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 47,9 m², położonym w Pionkach w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC i balkonu. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym, a cena wywołania udziału wynosi 50 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 55,2 m² w Radomiu, w budynku mieszkalno-usługowym, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, położony na 4. piętrze. Nieruchomość stanowi pełną własność z udziałem w częściach wspólnych i gruncie, a cena wywołania wynosi 298 277,25 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest 2‑pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 34,30 m² (z piwnicą łącznie 37,42 m²), położony na siódmym piętrze budynku w Warszawie na Pradze-Południe. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 363 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest mieszkanie o powierzchni 46,7 m² w budynku wielorodzinnym w Mińsku Mazowieckim, położone na 2. piętrze, z balkonem i piwnicą. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, garderoby, łazienki i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 365 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 48 m² położony na parterze budynku wielorodzinnego w Komorowie Starym, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki, z oknami PCV i drewnianą stolarką drzwiową. Nieruchomość stanowi udział 1/5 w nieruchomości wspólnej i jest przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej z ceną wywołania 129 450 zł.
Na licytacji komorniczej w Pruszkowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 48,4 m², położony na 7. piętrze 10‑kondygnacyjnego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, w formie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Cena wywołania wynosi 305 250 zł, a nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym z dostępem do podstawowych mediów.
Na licytacji komorniczej oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 42,5 m² w Warszawie, w dzielnicy Targówek, położone na 3. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku z lat 70. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, a cena wywołania wynosi 391 170 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w spółdzielczym własnościowym prawie do mieszkania o powierzchni 48,4 m², położonego w budynku wielorodzinnym w Pruszkowie, na trzecim piętrze, złożonego z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej, a cena wywołania udziału wynosi 195 750 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania w Radomiu, o powierzchni 36,50 m², położonego na wysokim piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki z wc, posiada piwnicę do użytkowania, a jego wartość oszacowano na 229 000 zł, przy cenie wywoławczej 171 750 zł.
Licytacji podlega udział 3/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Piastowie w województwie mazowieckim. Cena wywołania udziału wynosi 278 328,75 zł, a nieruchomość sprzedawana jest w drodze licytacji komorniczej.
Na licytacji komorniczej w Piastowie oferowany jest udział 1/4 w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania udziału wynosi 92 776,50 zł przy sumie oszacowania 123 702,00 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiono lokal mieszkalny w Warszawie o powierzchni ok. 50 m² z przynależną komórką lokatorską, położony w budynku wielorodzinnym. Cena wywołania wynosi 496 500 zł, a nieruchomość znajduje się w województwie mazowieckim.
Przedmiotem licytacji elektronicznej jest mieszkanie o powierzchni 42,48 m² z piwnicą ok. 4 m², położone w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Mokotów w Warszawie. Lokal wyceniono na 653 000 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 489 750 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na 3. piętrze bloku z 1966 r. w Komorowie (woj. mazowieckie), składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z WC oraz piwnicy. Cena wywołania udziału wynosi 88 533,33 zł.
Udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m² (plus piwnica 4,33 m²), położonym w Komorowie w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC. Nieruchomość jest przedmiotem licytacji komorniczej, a cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/6 w mieszkaniu o powierzchni 41,91 m², położonym na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Komorowie w województwie mazowieckim, składającym się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą. Cena wywołania udziału wynosi 22 133,33 zł przy sumie oszacowania 33 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/6 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 41,43 m², położonym w Warszawie na osiedlu na Mokotowie, na wysokim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz piwnicy, a cena wywołania udziału wynosi 78 063,33 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest mieszkanie o powierzchni ok. 55 m², położone w Nowym Dworze Mazowieckim, w budynku z lat 60., na parterze niskiego, dwupiętrowego bloku. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy, a cena wywołania wynosi 148 848,75 zł.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Warszawie (dzielnica Praga-Południe) o powierzchni 45,40 m² obejmuje 2 pokoje, kuchnię, przedpokój oraz łazienkę z wc, położone na 2. piętrze budynku. Do lokalu, stanowiącego przedmiot licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka, przynależy loggia oraz piwnica, a mieszkanie znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w Zbuczynie (woj. mazowieckie), zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym o powierzchni 67 m² z 2 pokojami, łazienką, kuchnią i tarasem oraz budynkami gospodarczymi, wybudowanymi ok. 1990 r. Cena wywołania wynosi 242 000 zł przy oszacowaniu 363 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Mławie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,50 m², położony na III piętrze budynku wielorodzinnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą 3,77 m². Nieruchomość w województwie mazowieckim ma cenę wywołania 202 500 zł i związany z lokalem udział w nieruchomości wspólnej.