Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Nowe Iganie, mazowieckie

Dom 16-10-2026
Pow.: 40,00 m2
362 996 zł
9 075 zł/m2
Nieruchomość
-65%

Ciechanów, mazowieckie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 39,35 m2
95 187 zł
2 419 zł/m2
Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 49,30 m2
554 000 zł
11 237 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 42,30 m2
241 275 zł
5 704 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 27,00 m2
495 000 zł
18 333 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,50 m2
627 300 zł
13 490 zł/m2
Nieruchomość

Sienno, mazowieckie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 49,00 m2
150 000 zł
3 061 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Radom, Planty

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 31,70 m2
170 000 zł
5 363 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Radom, Zamłynie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,48 m2
250 000 zł
5 157 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Radom, Borki

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,30 m2
250 000 zł
5 176 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 37,20 m2
130 200 zł
3 500 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,00 m2
546 000 zł
13 317 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 46,73 m2
525 000 zł
11 235 zł/m2
Nieruchomość

Stare Święcice, Stare Święcice

Dom Udział % 16-09-2026
Pow.: 49,00 m2
17 560 zł
358 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,50 m2
567 000 zł
11 455 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,50 m2
567 000 zł
11 455 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 47,00 m2
150 831 zł
3 209 zł/m2
Nieruchomość

Legacz, mazowieckie

Dom 19-10-2026
Pow.: 45,00 m2
137 333 zł
3 052 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 37,00 m2
260 000 zł
7 027 zł/m2
Nieruchomość

Drwalew, mazowieckie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 34,80 m2
32 250 zł
927 zł/m2
Nieruchomość
-15%

Marki, mazowieckie

Mieszkanie 26-09-2026
Pow.: 40,00 m2
376 725 zł
9 418 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Warszawa, Wawer

Mieszkanie 10-09-2026
Pow.: 41,70 m2
374 300 zł
8 976 zł/m2
Nieruchomość
-54%

Pułtusk, mazowieckie

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 33,71 m2
124 500 zł
3 693 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Płock, Podolszyce

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 39,90 m2
273 000 zł
6 842 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 48,20 m2
555 750 zł
11 530 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.