Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w mieszkaniu o powierzchni 86,4 m², położonym w Warszawie w dzielnicy Ochota, w budynku z 2011 roku, na 5. piętrze 11‑kondygnacyjnego bloku. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i WC, a cena wywołania udziału wynosi 487 400 zł.
Na licytacji komorniczej wystawiony jest wolnostojący dom jednorodzinny w miejscowości Stupsk w województwie mazowieckim, wybudowany w 1962 roku na działce stanowiącej pełną własność, z dostępem do wody i siły. Nieruchomość gruntowa zabudowana została oszacowana na 300 700 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 225 525 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie w województwie mazowieckim, objęta księgą wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Cena wywołania wynosi *** zł przy sumie oszacowania *** zł, a udział w licytacji wymaga wpłaty rękojmi 410 500 zł.
Przedmiotem przetargu jest prawo własności działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym, położonej w Otwocku w województwie mazowieckim. Nieruchomość oferowana jest w trybie przetargu pisemnego za cenę wywoławczą nie niższą niż *** zł plus ewentualny podatek VAT.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa zabudowana, składająca się z dwóch działek, położona w miejscowości Zalesie w okolicach Wielunia. Szczegółowy stan zabudowy i zagospodarowania terenu przedstawiony jest w dokumentacji fotograficznej załączonej do obwieszczenia.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest ekspektatywa spółdzielczego własnościowego prawa do 3‑pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m² z balkonem, położonego na trzeciej kondygnacji w budynku na warszawskiej Pradze. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,8 m², brak jest księgi wieczystej, a grunt pod budynkiem nie jest własnością ani w użytkowaniu wieczystym spółdzielni.
Na licytacji komorniczej w Wołominie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 54,5 m², położony na 3. piętrze bloku z lat 80., składający się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, korytarza oraz balkonu i piwnicy. Cena wywołania wynosi 298 500 zł, a budynek jest podłączony do mediów miejskich, w tym kanalizacji, gazu i wody.
Mieszkanie o powierzchni ok. 47 m², składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu, znajduje się na 5. piętrze budynku z windą w Ząbkach, w nowszym bloku z 2012 roku. Lokal stanowi przedmiot licytacji komorniczej, a cena wywołania wynosi 373 500 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 72 m², położony w Warce, w nowszym, czteropiętrowym bloku z windą. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i balkonu, posiada pomieszczenie gospodarcze, a cena wywołania wynosi 399 750 zł.
Na licytacji komorniczej w Ząbkach oferowana jest działka o powierzchni 499 m² zabudowana wolnostojącym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym z 1990 r. o powierzchni użytkowej 184,5 m², z mediami (woda, kanalizacja, gaz, siła) oraz budynkiem niemieszkalnym ok. 54 m². Cena wywołania wynosi 278 156,25 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 38,29 m², położony na IV piętrze w budynku wielorodzinnym w Płocku, w budynku z lat 70. w dobrym stanie technicznym. Lokal o średnim standardzie wykończenia (bez możliwości oględzin wewnątrz) wystawiony jest do pierwszej licytacji elektronicznej z ceną wywołania 216 000 zł.
W przetargu oferowany jest lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym na warszawskiej Ochocie, w pobliżu jednej z głównych arterii miasta, w obiekcie z windą i pełnym uzbrojeniem w sieci miejskie. Mieszkanie znajduje się ok. 3 km od ścisłego centrum, w miejscu o bardzo dobrej dostępności komunikacyjnej, w sąsiedztwie przystanków tramwajowych, autobusowych oraz stacji rowerów miejskich.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1081 m² zabudowana wolnostojącym, parterowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 96 m², położona w miejscowości Janówek Drugi w gminie Jabłonna (powiat legionowski). Budynek z 2020 r., w dobrym stanie technicznym, wykonany w technologii tradycyjnej, wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną (szambo, studnia), c.o., gaz z butli oraz system alarmowy i monitoring, znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zalesionych.
Na licytacji komorniczej w Warszawie (dzielnica Bemowo) wystawiono 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m², położone na wyższej kondygnacji w 11‑piętrowym bloku z 1990 roku, z osobną kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą. Cena wywołania wynosi 579 000 zł przy wartości oszacowania 772 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Piasecznie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,7 m², położony na 1. piętrze niskiego, 3‑kondygnacyjnego budynku z 2007 roku, składający się z 2 pokoi, kuchni, balkonu oraz łazienki z WC. Cena wywołania wynosi 328 350 zł, a lokal posiada pełne prawo własności i jest uzbrojony m.in. w wodę, gaz oraz internet.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1384 m² zabudowana dużym, murowanym domem jednorodzinnym na Targówku w Warszawie, o powierzchni użytkowej ok. 472 m². Budynek w zabudowie parter + piętro obejmuje m.in. dwustanowiskowy garaż, część gospodarczo-techniczno-magazynową, salon, dwie kuchnie, jadalnię, liczne pokoje oraz kilka łazienek z WC.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 65,25 m² z piwnicą, położonym w Ożarowie Mazowieckim na osiedlu bloków spółdzielczych. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, posiada balkon, a cena wywołania udziału wynosi 215 967,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 51,09 m², położonego w Warszawie na Mokotowie. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 475 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 356 250 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m², położony w Ząbkach w powiecie wołomińskim, na czwartym piętrze budynku wielorodzinnego, z uregulowanym stanem prawnym. Wartość szacunkowa nieruchomości wynosi 638 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 478 500 zł.
Przedmiotem pierwszej licytacji jest ułamkowa część nieruchomości położonej w Warszawie na terenie dzielnicy Praga-Północ. Nieruchomość będzie sprzedawana w trybie licytacji komorniczej, co może stwarzać możliwość nabycia jej poniżej wartości rynkowej.
Lokal mieszkalny na licytacji komorniczej położony jest w Konstancinie-Jeziornie, w południowo‑wschodniej części miasta, w budynku wielorodzinnym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i zieleni, z dobrym dostępem do drogi wojewódzkiej oraz komunikacji publicznej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, bez uciążliwych obiektów przemysłowych w sąsiedztwie.
Przedmiotem pierwszej licytacji komorniczej jest niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Zalesie i Jakubów, w gminie Błędów w powiecie grójeckim (woj. mazowieckie). Działka stanowi własność ujawnioną w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Grójcu i będzie sprzedawana w trybie elektronicznym.
Przedmiotem licytacji jest ½ udziału w lokalu mieszkalnym stanowiącym odrębną nieruchomość, położonym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście. Wartość szacunkowa udziału wynosi 600 209 zł, a cena wywołania w licytacji to 450 156,75 zł.