Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-35%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 49,30 m2
554 000 zł
11 237 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 50,60 m2
408 200 zł
8 067 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 67,62 m2
732 000 zł
10 825 zł/m2
Nieruchomość
-42%

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 42,30 m2
241 275 zł
5 704 zł/m2
Nieruchomość
-39%

Piaseczno, mazowieckie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 71,30 m2
502 200 zł
7 043 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 23,02 m2
422 100 zł
18 336 zł/m2
Nieruchomość
-3%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 27,00 m2
495 000 zł
18 333 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Warszawa, Żoliborz

Mieszkanie 18-09-2026
Pow.: 46,50 m2
627 300 zł
13 490 zł/m2
Nieruchomość

Sienno, mazowieckie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 49,00 m2
150 000 zł
3 061 zł/m2
Nieruchomość
-19%

Radom, Planty

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 31,70 m2
170 000 zł
5 363 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Radom, Zamłynie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,48 m2
250 000 zł
5 157 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Radom, Borki

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,30 m2
250 000 zł
5 176 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 18-09-2026
Pow.: 37,20 m2
130 200 zł
3 500 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 150,82 m2
662 000 zł
4 389 zł/m2
Nieruchomość

Janów Ruszki, Janów

Dom Udział % 14-09-2026
Pow.: 99,04 m2
18 000 zł
182 zł/m2
Nieruchomość
-6%

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 41,00 m2
546 000 zł
13 317 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów Mazowiecka, mazowieckie

Dom 06-10-2026
Pow.: 1,00 m2
644 592 zł
644 592 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Bemowo

Dom 21-09-2026
Pow.: 211,00 m2
1 461 750 zł
6 928 zł/m2
Nieruchomość

Wieliszew, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 28-09-2026
Pow.: 64,36 m2
234 871 zł
3 649 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Legionowo, Centrum

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 89,50 m2
538 343 zł
6 015 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 46,73 m2
525 000 zł
11 235 zł/m2
Nieruchomość
-32%

Warszawa, Ochota

Mieszkanie 26-10-2026
Pow.: 56,11 m2
701 389 zł
12 500 zł/m2
Nieruchomość

Stare Święcice, Stare Święcice

Dom Udział % 16-09-2026
Pow.: 49,00 m2
17 560 zł
358 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 49,50 m2
567 000 zł
11 455 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 63,74 m2
690 000 zł
10 825 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.