Syndyk sprzeda mieszkanie

Nieruchomość

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Udział % 25-05-2026
60 777 zł
1 121 zł/m2
Nieruchomość

Miączyn Duży, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 20-05-2026
30 000 zł
561 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 18-05-2026
107 100 zł
3 455 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Warszawa, Praga-Południe

Mieszkanie 27-05-2026
585 600 zł
9 136 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie 25-05-2026
1 475 000 zł
12 781 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Warszawa, Wola

Mieszkanie Udział % 20-05-2026
112 450 zł
2 256 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 15-05-2026
173 700 zł
4 852 zł/m2
Nieruchomość

Maków Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Udział % 15-05-2026
67 320 zł
1 929 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Białołęka

Mieszkanie Udział % Zakończona
82 516 zł
1 232 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Radom, Ustronie

Mieszkanie Zakończona
108 800 zł
3 845 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Brwinów, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
50 103 zł
1 440 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
68 000 zł
1 041 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kozienice, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
109 000 zł
1 605 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kozienice, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
109 000 zł
1 605 zł/m2
Nieruchomość
-32%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
544 800 zł
10 896 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Ząbki, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
540 000 zł
10 131 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % Zakończona
661 500 zł
11 770 zł/m2
Nieruchomość
-49%
Zakończona

Jabłonna, mazowieckie

Mieszkanie Zakończona
273 056 zł
5 715 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Siedlce, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
108 200 zł
1 603 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Ochota

Mieszkanie Udział % Zakończona
491 000 zł
11 096 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
60 000 zł
1 622 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
1 944 000 zł
16 844 zł/m2
Nieruchomość
-38%
Zakończona

Warszawa, Wilanów

Mieszkanie Zakończona
1 470 480 zł
11 397 zł/m2
Nieruchomość
-23%
Zakończona

Warszawa, Bemowo

Mieszkanie Zakończona
612 900 zł
12 258 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Grójec, mazowieckie

Mieszkanie Udział % Zakończona
94 489 zł
1 320 zł/m2
Ustaw alert