Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Pilawa, mazowieckie

Dom 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
518 175 zł
518 175 zł/m2
Nieruchomość

Marki, mazowieckie

Obiekt Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
672 000 zł
672 000 zł/m2
Nieruchomość

Kaczka, mazowieckie

Działka Udział % 15-09-2026
Pow.: 1.68 ha
11 000 zł
1 zł/m2
Nieruchomość

Strzała, mazowieckie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.057 ha
18 536 zł
33 zł/m2
Nieruchomość

Strzała, mazowieckie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0661 ha
21 496 zł
33 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Strzała, mazowieckie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0901 ha
29 301 zł
33 zł/m2
Nieruchomość

Strzała, mazowieckie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.0889 ha
12 887 zł
14 zł/m2
Nieruchomość

Nowe Iganie, mazowieckie

Dom 16-10-2026
Pow.: 40,00 m2
362 996 zł
9 075 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Działka 29-10-2026
Pow.: 0.1 ha
1 010 000 zł
1 010 zł/m2
Nieruchomość

Józefów, mazowieckie

Działka 29-10-2026
Pow.: 0.1 ha
1 010 000 zł
1 010 zł/m2
Nieruchomość

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie Udział % 23-09-2026
Pow.: 55,00 m2
109 790 zł
1 996 zł/m2
Nieruchomość

Sierpc, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 89,00 m2
45 400 zł
510 zł/m2
Nieruchomość

Karczew, Karczew

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 99,80 m2
58 594 zł
587 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczanowo, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 102,00 m2
46 100 zł
452 zł/m2
Nieruchomość

Ćmiszew Rybnowski, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 138,00 m2
88 000 zł
638 zł/m2
Nieruchomość

Płock, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 93,00 m2
103 300 zł
1 111 zł/m2
Nieruchomość

Plecewice, mazowieckie

Dom 29-09-2026
Pow.: 82,00 m2
174 500 zł
2 128 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Warszawa, Ursus

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 95,00 m2
941 000 zł
9 905 zł/m2
Nieruchomość

Sierpc, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 89,00 m2
45 400 zł
510 zł/m2
Nieruchomość

Krajkowo, Drobin

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 67,50 m2
166 200 zł
2 462 zł/m2
Nieruchomość

Karczew, Karczew

Dom Udział % 14-10-2026
Pow.: 99,80 m2
58 594 zł
587 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczanowo, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 102,00 m2
46 100 zł
452 zł/m2
Nieruchomość

Słubice, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 148,00 m2
69 350 zł
469 zł/m2
Nieruchomość

Żdżarów, mazowieckie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 134,00 m2
124 300 zł
928 zł/m2
Nieruchomość

Budy-Grzybek, mazowieckie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1 ha
53 250 zł
53 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.