Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Stanisław Dolny, małopolskie

Działka 19-09-2026
Pow.: 0.2931 ha
33 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Świnna Poręba, małopolskie

Działka 19-09-2026
Pow.: 0.16 ha
138 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Szczyrzyc, małopolskie

Działka 16-10-2026
Pow.: 0.4 ha
24 000 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, małopolskie

Działka 07-10-2026
Pow.: 0.9737 ha
579 750 zł
60 zł/m2
Nieruchomość
-33%

Kraków, Podgórze Duchackie

Mieszkanie 07-10-2026
Pow.: 33,00 m2
326 915 zł
9 907 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Alwernia, małopolskie

Dom 17-09-2026
Pow.: 1,00 m2
270 735 zł
270 735 zł/m2
Nieruchomość

Ostrów, małopolskie

Dom 14-10-2026
Pow.: 172,23 m2
322 600 zł
1 873 zł/m2
Nieruchomość

Zaborze, małopolskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 109,26 m2
388 023 zł
3 551 zł/m2
Nieruchomość

Więckowice, małopolskie

Działka 03-10-2026
Pow.: 0.5833 ha
88 591 zł
15 zł/m2
Nieruchomość

Tymbark, małopolskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 24,00 m2
39 267 zł
1 636 zł/m2
Nieruchomość

Dziekanowice, małopolskie

Dom 27-10-2026
Pow.: 106,00 m2
338 498 zł
3 193 zł/m2
Nieruchomość

Nowy Sącz, małopolskie

Dom 22-10-2026
Pow.: 1,00 m2
934 800 zł
934 800 zł/m2
Nieruchomość

Otfinów, małopolskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.47 ha
28 200 zł
6 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Osieczany, małopolskie

Mieszkanie 07-12-2026
Pow.: 41,55 m2
121 333 zł
2 920 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 31,72 m2
402 538 zł
12 690 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 37,14 m2
322 590 zł
8 686 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowica, małopolskie

Dom 08-10-2026
Pow.: 75,13 m2
70 353 zł
936 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.47 ha
74 589 zł
16 zł/m2
Nieruchomość

Grobla, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.36 ha
39 528 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Barwałd Średni, małopolskie

Dom 07-10-2026
Pow.: 177,00 m2
618 750 zł
3 496 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Kalwaria Zebrzydowska, małopolskie

Mieszkanie 13-10-2026
Pow.: 56,90 m2
324 750 zł
5 707 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Nowa Huta

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.5328 ha
138 000 zł
26 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Dom 02-10-2026
Pow.: 211,00 m2
935 287 zł
4 433 zł/m2
Nieruchomość

Polanka Wielka, małopolskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 278,00 m2
664 778 zł
2 391 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, Prądnik Czerwony

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 37,50 m2
154 725 zł
4 126 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.