Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bucze, małopolskie

Działka 30-10-2026
Pow.: 0.2077 ha
201 470 zł
97 zł/m2
Nieruchomość

Bucze, małopolskie

Działka 30-10-2026
Pow.: 0.1362 ha
128 030 zł
94 zł/m2
Nieruchomość

Bucze, małopolskie

Działka 30-10-2026
Pow.: 0.1479 ha
150 860 zł
102 zł/m2
Nieruchomość
-13%

Kraków, Bronowice

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 19,39 m2
290 850 zł
15 000 zł/m2
Nieruchomość

Zaborze, małopolskie

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 1 181,99 m2
2 000 000 zł
1 692 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Przyborów, małopolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.41 ha
193 800 zł
47 zł/m2
Nieruchomość

Bratucice, małopolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.2 ha
55 920 zł
28 zł/m2
Nieruchomość

Jodłówka, małopolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 0.22 ha
21 800 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Bratucice, małopolskie

Działka 10-09-2026
Pow.: 1.02 ha
61 900 zł
6 zł/m2
Nieruchomość

Otfinów, małopolskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.47 ha
28 200 zł
6 zł/m2
Nieruchomość
-69%

Osieczany, małopolskie

Mieszkanie 07-12-2026
Pow.: 70,47 m2
121 333 zł
1 722 zł/m2
Nieruchomość
-31%

Kraków, Krowodrza

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 31,72 m2
402 538 zł
12 690 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Kraków, Prądnik Biały

Mieszkanie 25-09-2026
Pow.: 37,14 m2
322 590 zł
8 686 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Tarnów, małopolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 47,87 m2
285 086 zł
5 955 zł/m2
Nieruchomość
-26%

Tarnów, Osiedle Niepodległości

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 33,68 m2
194 932 zł
5 788 zł/m2
Nieruchomość
-0%

Tarnów, małopolskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 54,47 m2
426 700 zł
7 834 zł/m2
Nieruchomość

Dąbrowica, małopolskie

Dom 08-10-2026
Pow.: 75,13 m2
70 353 zł
936 zł/m2
Nieruchomość

Brzeszcze, małopolskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.0864 ha
99 000 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Karniowice, małopolskie

Dom Udział % 09-09-2026
Pow.: 136,63 m2
37 226 zł
272 zł/m2
Nieruchomość

Okocim, małopolskie

Działka Udział % 21-09-2026
Pow.: 0.75 ha
27 000 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Kraków, małopolskie

Działka 21-09-2026
Pow.: 0.7583 ha
9 581 200 zł
1 264 zł/m2
Nieruchomość

Okocim, małopolskie

Obiekt Udział % 21-09-2026
Pow.: 1,00 m2
27 000 zł
27 000 zł/m2
Nieruchomość

Krzeczów, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.47 ha
74 589 zł
16 zł/m2
Nieruchomość

Grobla, małopolskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.36 ha
39 528 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Barwałd Średni, małopolskie

Dom 07-10-2026
Pow.: 177,00 m2
618 750 zł
3 496 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.