Przetargi nieruchomości
Więckowice, małopolskie
Na licytacji komorniczej oferowana jest działka o powierzchni 5833 m² w miejscowości Więckowice w województwie małopolskim, stanowiąca grunty orne zabudowane. Cena wywołania wynosi 88 590,75 zł.
Tymbark, małopolskie
Kawalerka o powierzchni 24 m² z aneksem kuchennym położona jest w miejscowości Tymbark, na pierwszym piętrze niskiego budynku. Lokal stanowi przedmiot licytacji elektronicznej, z ceną wywołania 39 266,67 zł i jest obciążony dożywotnią, bezpłatną służebnością mieszkania.
Dziekanowice, małopolskie
Dom jednorodzinny na działce o kształcie zbliżonym do kwadratu w Dziekanowicach (woj. małopolskie), z uzbrojeniem w prąd, gaz, wodę oraz szambo, otoczony zabudową mieszkaniową, lasami i łąkami, z zagospodarowanym ogrodem, podjazdem z kostki i altanką. Nieruchomość o wartości oszacowania 451 330 zł będzie przedmiotem licytacji, z ceną wywołania 338 497,50 zł.
Nowy Sącz, małopolskie
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 0,0793 ha zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym, położona w Nowym Sączu w rejonie ulicy Jagodowej. Cena wywołania wynosi 934 800 zł, przy czym część ogrodzenia i nasadzeń znajduje się poza granicami działki objętej licytacją.
Rzezawa, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,0700 ha położona w miejscowości Rzezawa (powiat bocheński, woj. małopolskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w trybie przetargu nieograniczonego, z ceną wywoławczą 61 600 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 17.09.2026 r.
Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Łomna, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,1100 ha położona w miejscowości Łomna w gminie Nowy Wiśnicz (powiat bocheński, woj. małopolskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 61 440 zł.
Tarnów, małopolskie
Przedmiotem przetargu jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 0,1259 ha w Tarnowie, zabudowanej jednokondygnacyjnym budynkiem o funkcji biurowo-usługowej (dawniej obiekt opieki zdrowotnej) o powierzchni użytkowej ok. 561 m². Nieruchomość położona jest w rejonie ulicy Kwiatkowskiego, a cena wywoławcza netto wynosi *** zł.
Kraków, Bieżanów-Prokocim
Kawalerka o powierzchni 35,19 m² zlokalizowana na drugim piętrze w Krakowie, składająca się z pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, z przynależną piwnicą 4,14 m², przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego. Cena wywoławcza wynosi 12 900 zł za m².
Bucze, małopolskie
Niezabudowana działka gruntowa położona w miejscowości Bucze (obręb Mokrzyska-Bucze, gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie) przeznaczona jest do nabycia w drodze publicznego przetargu ustnego. Nieruchomość ma charakter inwestycyjny i wymaga zapoznania się z jej uwarunkowaniami prawnymi i fizycznymi przed przystąpieniem do licytacji.
Bucze, małopolskie
Niezabudowana działka gruntowa położona w miejscowości Bucze (obręb Mokrzyska-Bucze, gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie) przeznaczona jest do nabycia w drodze publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego. Nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną nr 4926/3 i jest oferowana wraz z pełną dokumentacją prawną oraz określonymi warunkami udziału w przetargu.
Bucze, małopolskie
Niezabudowana działka gruntowa położona w miejscowości Bucze (obręb Mokrzyska-Bucze, gmina Brzesko, powiat brzeski, woj. małopolskie) przeznaczona jest do nabycia w drodze publicznego, nieograniczonego przetargu ustnego. Nieruchomość stanowi jedną działkę ewidencyjną nr 4926/2 i może być atrakcyjna jako teren inwestycyjny lub rekreacyjny.
Kraków, Bronowice
Kawalerka o powierzchni 19,39 m² położona na parterze w Krakowie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z WC i przedpokoju, a także piwnicy 1,77 m². Lokal jest przedmiotem przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 15 000 zł za m² powierzchni użytkowej.
Przyborów, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,4100 ha położona jest w miejscowości Przyborów w gminie Borzęcin (woj. małopolskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 193 800 zł i wyznaczoną datą licytacji na 15.09.2026 r.
Bratucice, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,2000 ha położona w miejscowości Bratucice w powiecie bocheńskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 55 920 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Jodłówka, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 0,2200 ha położona w miejscowości Jodłówka w gminie Rzezawa (powiat bocheński, woj. małopolskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 21 800 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Bratucice, małopolskie
Działka rolna o powierzchni 1,02 ha położona w miejscowości Bratucice w powiecie bocheńskim, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 61 900 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 15.09.2026 r.
Otfinów, małopolskie
Działka rolna położona w miejscowości Otfinów (woj. małopolskie), o użytkach w klasie II i III, przeznaczona do nabycia w drodze licytacji. Nieruchomość stanowi grunt rolny o dobrej jakości gleb, z ceną wywołania 28 200 zł.
Osieczany, małopolskie
Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym w Osieczanach, położony na płaskiej działce w otoczeniu luźnej zabudowy jednorodzinnej i terenów rolnych, z dojazdem drogą urządzoną z drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się w strefie zabudowy jednorodzinnej, jest uzbrojona w prąd, kanalizację komunalną i studnię głębinową, a cena wywołania w licytacji wynosi 121 333,33 zł.
Kraków, Krowodrza
Kawalerka o powierzchni ok. 32 m² położona na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Krowodrza w Krakowie, w niewielkiej odległości od centrum miasta, składająca się z pokoju, kuchni, łazienki oraz komórki lokatorskiej, z dostępem do mediów (woda, kanalizacja). Nieruchomość położona jest w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, w sąsiedztwie terenów uczelni, parku oraz licznych punktów handlowo-usługowych, a jej cena wywołania w licytacji wynosi 402 537,60 zł.
Kraków, Prądnik Biały
Mieszkanie o powierzchni 37,14 m² położone w Krakowie na wyższej kondygnacji budynku wielorodzinnego składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal oferowany jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 322 590 zł.
Tarnów, małopolskie
Mieszkanie o powierzchni 47,87 m² z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, WC i przedpokojem znajduje się na ósmym piętrze bloku w Tarnowie, w centralnej części miasta. Lokal przeznaczony jest do remontu i stanowi przedmiot przetargu ofertowego, z ceną wywoławczą 285 086 zł.
Tarnów, Osiedle Niepodległości
Na przetargu ofertowym dostępne jest mieszkanie o powierzchni 33,68 m² w Tarnowie, na osiedlu w rejonie Niepodległości, położone na IV piętrze, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, ciemnej kuchni oraz łazienki z WC. Lokal przeznaczony jest do remontu, a cena wywoławcza wynosi 194 932 zł.
Tarnów, małopolskie
Mieszkanie o powierzchni 54,47 m² położone w Tarnowie, na drugim piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego WC i przedpokoju. Lokal przeznaczony do remontu oferowany jest w przetargu ofertowym z ceną wywoławczą 426 700 zł.
Dąbrowica, małopolskie
Na licytacji komorniczej wystawiona jest działka o powierzchni 0,92 ha w miejscowości Dąbrowica (woj. małopolskie), zabudowana murowanym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 75,13 m², budynkiem gospodarczym oraz drewnianą szopą. Nieruchomość jest zamieszkała, a cena wywołania wynosi 70 353,33 zł.
Brzeszcze, małopolskie
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni 0,0864 ha położona jest w Brzeszczach, w rejonie spokojnej zabudowy mieszkaniowej. Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości będzie przedmiotem przetargu w formie aukcji elektronicznej, z ceną wywoławczą 99 000 zł netto.
Rodzaje nieruchomości
Przeglądaj wg województwa
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie