Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 18,57 ha, położona w obrębie Strzegów w gminie Gubin (powiat krośnieński, woj. lubuskie), składająca się z 11 działek przeznaczonych w studium jako rolnicza przestrzeń produkcyjna, częściowo w strefie zagrożenia powodziowego. Na jednej z działek znajduje się przedwojenny, parterowy budynek mieszkalny murowany oraz dwa budynki gospodarcze, przy czym nieruchomość obciążona jest służebnością osobistą mieszkania.
Przedmiotem licytacji jest udział 31/64 w domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 58 m², położonym w miejscowości Ostrów w województwie lubuskim, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, piwnicą i pomieszczeniem gospodarczym do adaptacji. Nieruchomość w zabudowie przedwojennej z 1939 r. wyceniono na 143 375 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 95 583,33 zł.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,16 ha położona w miejscowości Stawnik w gminie Żary (woj. lubuskie), na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Na działce znajduje się poniemiecki dom jednorodzinny w zabudowie wolnostojącej oraz zabudowania gospodarcze (m.in. dawna pralnia, budynek gospodarczy, garaż, wiaty), a także studnia i szambo.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny z wydzieloną dawną częścią handlową o powierzchni użytkowej ok. 169 m², położony w miejscowości Nowiny Wielkie w województwie lubuskim, na działce ok. 1138 m². Budynek parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem, od lat niezamieszkały i nieużytkowany, ma cenę wywołania 257 700 zł.
Na licytacji komorniczej w Zielonej Górze wystawiona jest zabudowana nieruchomość o powierzchni działki 1246 m² z domem mieszkalnym o użytkowej powierzchni ok. 231 m², z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Cena wywołania wynosi 899 325 zł przy sumie oszacowania *** zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem licytacji jest kompleks nieruchomości gruntowych o łącznej powierzchni ok. 6,37 ha w miejscowości Bolemin w gminie Deszczno, obejmujący dużą działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, budynkami gospodarczymi, wiatą oraz infrastrukturą, z dojazdem drogą asfaltową. Pozostałe działki są niezabudowane, a cena wywołania całej nieruchomości w licytacji komorniczej wynosi 272 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/32 w nieruchomości zabudowanej w Żaganiu (woj. lubuskie), obejmującej działkę o powierzchni 2 800 m² z budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 153,5 m². Cena wywołania udziału wynosi 15 112,50 zł przy sumie oszacowania 20 150,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Iłowej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 110 m² (parter i strych) z budynkami gospodarczymi ok. 55 m², posadowiony na działce o nieregularnym kształcie. Nieruchomość w bardzo złym stanie technicznym, potencjalnie przeznaczona do rozbiórki, ma cenę wywołania 84 750 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o powierzchni 654 m² zabudowanej murowanym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonej w Skwierzynie (woj. lubuskie). Nieruchomość wyceniono na 99 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 66 000 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący, trzykondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m², położony w niewielkiej miejscowości w gminie Nowe Miasteczko (woj. lubuskie), w otoczeniu zabudowy siedliskowej i gruntów niezabudowanych. Budynek w tradycyjnej technologii murowanej jest w stanie realizacji (zaawansowanie prac ok. 50%) i został wystawiony z ceną wywołania 210 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości zabudowanej położonej w miejscowości Przewoźniki, w gminie Trzebiel w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi działkę o powierzchni ok. 0,116 ha, ujawnioną w ewidencji gruntów i objętą księgą wieczystą prowadzoną przez właściwy sąd rejonowy.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana działka rolna o powierzchni 2639 m², położona w miejscowości Budzigniew w gminie Słońsk (powiat sulęciński, woj. lubuskie), z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym parterowym oraz dobudówką o łącznej powierzchni użytkowej ok. 81 m². Na działce znajduje się także niewielki budynek gospodarczy, a całość stanowi grunt rolny zabudowany oraz pastwiska trwałe.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 105 m² w miejscowości Górki Noteckie (woj. lubuskie), z dodatkowym budynkiem niemieszkalnym, pozostałościami po zlikwidowanym obiekcie oraz drewnianą wiatą. Cena wywołania wynosi 232 266,67 zł przy sumie oszacowania 348 400,00 zł.
Na licytacji komorniczej oferowana jest nieruchomość gruntowa w okolicach Sławy (woj. lubuskie), obejmująca m.in. działkę zabudowaną przedwojennym, wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 78,79 m² z 3 pokojami oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość o łącznej powierzchni 0,1985 ha ma dostęp do drogi gruntowej, przyłącza energetyczne i wodociągowe, a cena wywołania w licytacji wynosi 114 000 zł.
Przedmiotem licytacji komorniczej jest udział 1/3 w nieruchomości gruntowej w miejscowości Muszkowo (gmina Krzeszyce, woj. lubuskie), obejmującej wolnostojący dom jednorodzinny z ok. 1910 r. o powierzchni zabudowy 175 m² (ok. 147 m² użytkowej, 4 pokoje) z przybudówką oraz zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce. W skład wchodzą także dwie niezabudowane działki rolne i pastwiska o łącznej powierzchni ponad 1,2 ha, a cena wywołania udziału wynosi 63 644,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w działce o pow. ok. 975 m² w Torzymiu, zabudowanej parterowym domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość o przeznaczeniu mieszkaniowym ma regularny, prostokątny kształt i płaską konfigurację terenu z lekkim spadkiem.
Na licytacji publicznej oferowany jest udział 1/2 w nieruchomości gruntowej w Zielonej Górze, zabudowanej szeregowym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 118,10 m², posadowionej na działkach o łącznej powierzchni ok. 0,052 ha. Wartość szacunkowa udziału wynosi 380 420 zł, cena wywołania 288 315 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 38 042 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest dom jednorodzinny z częścią gospodarczą o łącznej powierzchni użytkowej ok. 162 m², położony w miejscowości w gminie Dąbie koło Krosna Odrzańskiego. Nieruchomość oszacowano na 335 260 zł, a cena wywoławcza w drugiej licytacji wynosi 223 506,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o pow. ok. 0,32 ha położona w miejscowości Rokitnica (gmina Skąpe), obejmująca parterowy dom mieszkalny o pow. ok. 182 m² z poddaszem użytkowym (łącznie 6 pokoi + gabinet oraz zaplecze sanitarne i gospodarcze). Na działce znajdują się także dwa budynki gospodarcze, stodoła, dwie wiaty oraz pełne uzbrojenie w media, a teren jest funkcjonalnie podzielony na część mieszkalno-gospodarczą, część ze stodołą i część niezabudowaną.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,3241 ha położona w miejscowości Rokitnica (gmina Skąpe), obejmująca parterowy dom mieszkalny o pow. ok. 182 m² z poddaszem użytkowym (łącznie 6 pokoi + gabinet) w dobrym układzie funkcjonalnym. Na działce znajdują się także dwa budynki gospodarcze (ok. 101 m² i 86 m²), stodoła (ok. 284 m²) oraz dwie wiaty, a teren jest uzbrojony w media (prąd, woda, kanalizacja) i podzielony na trzy ogrodzone części.
Zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,0854 ha położona jest w Babimoście (woj. lubuskie) i obejmuje przebudowywany, jednokondygnacyjny budynek mieszkalny o pow. ok. 67 m² oraz budynek magazynowo‑gospodarczy o pow. ok. 40 m². Nieruchomość, położona na terenie o przewadze zabudowy jednorodzinnej, jest przedmiotem sprzedaży w drodze licytacji publicznej.