Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 61,00 m2
167 300 zł
2 743 zł/m2
Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 60,47 m2
165 900 zł
2 744 zł/m2
Nieruchomość

Jeziora Wielkie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 90,30 m2
247 700 zł
2 743 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,87 m2
198 948 zł
4 156 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 37,66 m2
156 892 zł
4 166 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 48,10 m2
198 028 zł
4 117 zł/m2
Nieruchomość
-27%

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 47,87 m2
198 996 zł
4 157 zł/m2
Nieruchomość

Staw, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 43,58 m2
56 680 zł
1 301 zł/m2
Nieruchomość

Staw, kujawsko-pomorskie

Obiekt 21-09-2026
Pow.: 21,00 m2
15 680 zł
747 zł/m2
Nieruchomość

Laski Wielkie-Małe, kujawsko-pomorskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.09 ha
69 000 zł
77 zł/m2
Nieruchomość

Osielsko, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.0837 ha
299 300 zł
358 zł/m2
Nieruchomość

Osielsko, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1136 ha
353 800 zł
311 zł/m2
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1283 ha
110 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1282 ha
110 000 zł
86 zł/m2
Nieruchomość

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Działka 01-10-2026
Pow.: 0.1087 ha
90 000 zł
83 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 28,02 m2
69 000 zł
2 463 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Chełmża, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 40,28 m2
99 000 zł
2 458 zł/m2
Nieruchomość

Skrzeszewo Żukowskie, kujawsko-pomorskie

Działka Udział % 29-09-2026
Pow.: 0.3004 ha
439 840 zł
146 zł/m2
Nieruchomość

Skępe, kujawsko-pomorskie

Działka 08-09-2026
Pow.: 0.243 ha
282 000 zł
116 zł/m2
Nieruchomość

Karmelita, kujawsko-pomorskie

Działka 11-09-2026
Pow.: 0.2259 ha
17 000 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Działka 14-10-2026
Pow.: 0.6898 ha
15 000 000 zł
2 175 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Jakubskie Przedmieście

Działka 14-10-2026
Pow.: 0.691 ha
15 000 000 zł
2 171 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Mokre

Obiekt 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
400 000 zł
400 000 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Mokre

Obiekt 14-10-2026
Pow.: 1,00 m2
1 600 000 zł
1 600 000 zł/m2
Nieruchomość

Kowalewo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.1633 ha
109 800 zł
67 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.