Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość
-41%

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 10-10-2026
Pow.: 22,39 m2
81 750 zł
3 651 zł/m2
Nieruchomość

Mąkowarsko, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 81,90 m2
54 000 zł
659 zł/m2
Nieruchomość
-78%

Żnin, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 73,72 m2
96 000 zł
1 302 zł/m2
Nieruchomość

Więzowno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 14-10-2026
Pow.: 68,60 m2
39 000 zł
569 zł/m2
Nieruchomość

Jeżewo, kujawsko-pomorskie

Dom 28-09-2026
Pow.: 1,00 m2
145 200 zł
145 200 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Toruń, Bydgoskie Przedmieście

Mieszkanie Udział % 20-10-2026
Pow.: 59,30 m2
171 750 zł
2 896 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Piaski

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 178,82 m2
163 500 zł
914 zł/m2
Nieruchomość

Toruń, Piaski

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 178,82 m2
54 500 zł
305 zł/m2
Nieruchomość

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Dom 13-10-2026
Pow.: 113,00 m2
345 645 zł
3 059 zł/m2
Nieruchomość

Żnin, kujawsko-pomorskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 280,69 m2
484 620 zł
1 727 zł/m2
Nieruchomość

Przysiersk, kujawsko-pomorskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 153,26 m2
268 475 zł
1 752 zł/m2
Nieruchomość

Karbowo, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 30-09-2026
Pow.: 191,60 m2
253 125 zł
1 321 zł/m2
Nieruchomość

Kowalewo, kujawsko-pomorskie

Działka Udział % 09-09-2026
Pow.: 0.0409 ha
4 350 zł
11 zł/m2
Nieruchomość

Chełmiczki, kujawsko-pomorskie

Działka 26-10-2026
Pow.: 2.5 ha
196 200 zł
8 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 06-10-2026
Pow.: 27,84 m2
56 667 zł
2 035 zł/m2
Nieruchomość
-53%

Świecie, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 47,38 m2
145 500 zł
3 071 zł/m2
Nieruchomość

Strzelno, kujawsko-pomorskie

Dom Udział % 19-10-2026
Pow.: 264,96 m2
51 688 zł
195 zł/m2
Nieruchomość

Grochowiska Księże, kujawsko-pomorskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 60,71 m2
166 425 zł
2 741 zł/m2
Nieruchomość
-82%

Ostrowo, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 38,60 m2
40 000 zł
1 036 zł/m2
Nieruchomość

Mogilno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 19-10-2026
Pow.: 57,84 m2
118 425 zł
2 047 zł/m2
Nieruchomość

Górsk, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 65,40 m2
102 750 zł
1 571 zł/m2
Nieruchomość
-49%

Mogilno, kujawsko-pomorskie

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 47,52 m2
133 600 zł
2 811 zł/m2
Nieruchomość

Lulkowo, kujawsko-pomorskie

Działka 27-10-2026
Pow.: 0.1 ha
89 317 zł
89 zł/m2
Nieruchomość

Rzęczkowo, kujawsko-pomorskie

Działka Udział % 06-10-2026
Pow.: 0.5815 ha
96 659 zł
17 zł/m2
Nieruchomość

Warszewice, kujawsko-pomorskie

Działka 16-10-2026
Pow.: 5.9905 ha
381 175 zł
6 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.