Przetargi nieruchomości, Goczałkowice-zdrój

Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
14 500 zł
108 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
128 613 zł
120 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
44 000 zł
14 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
98 000 zł
13 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
171 484 zł
160 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
13 000 zł
14 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
92 984 zł
43 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Działka Zakończona
43 879 zł
57 zł/m2
Nieruchomość
-79%
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Zakończona
78 705 zł
1 263 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Zakończona
147 000 zł
2 743 zł/m2
Nieruchomość
-73%
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Mieszkanie Zakończona
168 000 zł
1 635 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Dom Zakończona
189 000 zł
1 839 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Goczałkowice-Zdrój, śląskie

Dom Zakończona
88 543 zł
1 421 zł/m2
Ustaw alert