Przetargi nieruchomości, Florczaki

Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
53 840 zł
18 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
67 300 zł
22 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
353 100 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
30 420 zł
15 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
332 400 zł
74 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
353 100 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Mieszkanie Zakończona
17 357 zł
780 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
33 800 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
332 400 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
279 000 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
238 500 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
353 100 zł
74 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
33 800 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
33 800 zł
17 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
85 700 zł
14 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
62 300 zł
19 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
64 300 zł
19 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
61 600 zł
19 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
67 700 zł
19 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
320 000 zł
11 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
45 000 zł
15 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
45 000 zł
15 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
365 000 zł
13 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
53 150 zł
18 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Florczaki, warmińsko-mazurskie

Działka Zakończona
405 900 zł
14 zł/m2
Ustaw alert