Przedmiotem przetargu jest udział 1/4 w zabudowanej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 600 m² w Środzie Śląskiej, obejmującej dom jednorodzinny wolnostojący oraz budynek gospodarczy zaadaptowany na cele mieszkalne. Udział można nabyć w postępowaniu upadłościowym za cenę nie niższą niż 69 595,80 zł, zgodnie z regulaminem sprzedaży.
Przedmiotem licytacji jest udział w prawie użytkowania wieczystego działki o powierzchni 950 m² wraz z prawem własności budynku niemieszkalnego, położonych we Wrocławiu w rejonie Psiego Pola. Nieruchomość oferowana jest w postępowaniu upadłościowym za cenę wywoławczą nie niższą niż 67 860,81 zł.
Przedmiotem postępowania jest prawo własności działki zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi w Głogowie, na osiedlu Żarków, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów usługowych, z bardzo dobrym dojazdem. Na nieruchomości znajdują się dwa dwukondygnacyjne domy: większy, podpiwniczony z wbudowanym garażem (ok. 93–110 m² zabudowy) oraz mniejszy o tradycyjnej murowanej konstrukcji i płaskim dachu (ok. 46–61 m²).
W przetargu syndyka oferowane jest prawo własności mieszkania o powierzchni 65,8 m² z piwnicą i budynkiem gospodarczym (łącznie 92,3 m²), położone w Bogatyni. Lokal mieszkalny wystawiony jest w konkursie ofert z ceną wywoławczą 280 242 zł netto.
Przedmiotem sprzedaży w ramach postępowania upadłościowego jest udział 2/8 w prawie własności do mieszkania o powierzchni 62,28 m² w Boguszowie-Gorcach, składającego się z pokoju, kuchni, przedpokoju i WC. Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym, oferowany do nabycia z wolnej ręki przez syndyka.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem sprzedaży syndyka jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,48 ha zabudowana domem jednorodzinnym o pow. 82 m² oraz budynkami handlowo-gospodarczymi o łącznej pow. ponad 500 m², położona w miejscowości Ostrowąsy w gminie Milicz (powiat milicki). Nieruchomość oferowana jest w trybie sprzedaży z wolnej ręki za cenę nie niższą niż 274 450 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania likwidacyjnego oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana jednopoziomowym budynkiem magazynowym w Górze, w województwie dolnośląskim, o łącznej powierzchni 3701 m². Cena wywoławcza wynosi *** zł netto, do której należy doliczyć 23% VAT.
W ramach drugiego konkursu ofert syndyka można nabyć lokal mieszkalny w Wiązowie o powierzchni 57,8 m², składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość stanowi odrębną własność lokalu w budynku wielorodzinnym i jest sprzedawana w trybie postępowania upadłościowego zgodnie z regulaminem konkursu ofert.
Przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki jest udział 1/4 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Niedźwiedzice w województwie dolnośląskim, w powiecie legnickim, gmina Chojnów. Cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 84 600 zł, a udział można nabyć w trybie ofertowym od syndyka masy upadłości.
Przedmiotem IV konkursu ofert jest udział 1/2 w prawie własności niezabudowanej działki rolnej o powierzchni 2,10 ha, położonej we wsi w gminie Gromadka w powiecie bolesławieckim (woj. dolnośląskie). Nieruchomość sprzedawana jest w trybie postępowania upadłościowego, a cena wywoławcza udziału wynosi 38 090 zł netto, co stanowi 65% wartości oszacowania.
Na sprzedaż w trybie pisemnego konkursu ofert od syndyka lokal mieszkalny o powierzchni 57,8 m² w centralnej części Wiązowa, położony na 2. piętrze, składający się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju, z piwnicą i komórką gospodarczą. Mieszkanie dwustronne (wschód–zachód), w stanie do remontu, z ceną wywoławczą 149 000 zł i wymogiem wpłaty wadium 14 900 zł.
W konkursie ofert syndyka można nabyć udział 1/2 w działce o powierzchni ok. 3216 m² zabudowanej wolnostojącym, podpiwniczonym domem jednorodzinnym w gminie Milicz o powierzchni użytkowej 213 m², z 5 pokojami, salonem z jadalnią, kuchnią i 3 łazienkami. Nieruchomość z lat 90. wyceniana jest na minimum 168 500 zł jako cena wywoławcza odpowiadająca 50% wartości oszacowania.
Na przetargu syndyka oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 26,90 m² w budynku wielorodzinnym w Wałbrzychu, położony na 2. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, a także posiada piwnicę o powierzchni 3,25 m².
Przedmiotem sprzedaży w ramach postępowania upadłościowego jest udział 5/20 w niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,45 ha, położonej w gminie Góra (obręb Stara Góra). Udział został oszacowany na 13 750 zł, a sprzedaż nastąpi w trybie z wolnej ręki za cenę nie niższą niż cena wywoławcza.
Przedmiotem postępowania jest udział 10/40 w niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Stara Góra, obejmującej działkę o powierzchni 0,4093 ha. Udział został wyceniony przez biegłego na kwotę 43 500 zł i jest sprzedawany w ramach postępowania upadłościowego przez syndyka.
Nieruchomość stanowi niezabudowaną działkę gruntu o powierzchni 0,0701 ha, położoną w gminie Wołów (obręb Proszkowa). Działka jest przedmiotem sprzedaży z wolnej ręki w postępowaniu upadłościowym, a jej wartość oszacowano na 50 000 zł, przy czym cena nie może być niższa niż wskazana kwota.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Świdnicy o powierzchni 59,39 m², składającym się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta, a cena wywoławcza udziału wynosi nie mniej niż 66 400 zł netto.
Przedmiotem konkursu ofert jest udział 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 3 położonego w Żmigrodzie (woj. dolnośląskie). Nieruchomość wystawiona jest do nabycia w postępowaniu upadłościowym, a cena wywoławcza udziału wynosi 64 000 zł.
Do nabycia w drodze przetargu syndyka niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3,93 ha, położona we wsi Grzybiany w gminie Kunice, w powiecie legnickim na Dolnym Śląsku. Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 125 000 zł, wymagane jest wniesienie wadium.
Na sprzedaż w ramach postępowania upadłościowego udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 65,10 m² (plus piwnica 9,60 m²) w Olszynie Lubańskiej, położonego na drugiej kondygnacji dwukondygnacyjnego budynku z podpiwniczeniem. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z WC, a cena wywoławcza udziału wynosi 22 340 zł.
Do przetargu syndyka przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 3,93 ha, położona we wsi Grzybiany w gminie Kunice, w powiecie legnickim (woj. dolnośląskie). Cena wywoławcza wynosi nie mniej niż 125 000 zł, a warunkiem udziału w przetargu jest wpłata wadium w wysokości 15 000 zł.
Przedmiotem pisemnego konkursu ofert syndyka są niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni ok. 0,32 ha, położone w jednej miejscowości, obejmujące dwie działki sprzedawane osobno oraz udział 12/60 w dwóch kolejnych działkach. Minimalne ceny netto wynoszą odpowiednio 108 000 zł, 166 500 zł i 86 400 zł, przy czym możliwy jest zakup pojedynczych działek lub całości za kwotę nie niższą niż 360 900 zł w ramach postępowania upadłościowego.
Na sprzedaż w trybie przetargu syndyka dwa lokale mieszkalne w Gaworzycach: mieszkanie o powierzchni ok. 54 m² oraz dodatkowy pokój ok. 13 m², położone w tym samym budynku. Łączna cena wywoławcza wynosi 197 559 zł, a lokale posiadają udziały w nieruchomości wspólnej.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowana jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,37 ha we wsi Łękanów (gmina Niechlów), zabudowana domem jednorodzinnym o pow. ok. 116 m² oraz budynkiem gospodarczo‑garażowym o pow. ok. 57 m². Przedmiotem oferty jest łączny udział 1/1 w prawie własności, a cena wywoławcza nie może być niższa niż 450 000 zł.