Licytacje komornicze nieruchomości

Nieruchomość

Czarnków, dolnośląskie

Obiekt 16-09-2026
Pow.: 1,00 m2
78 667 zł
78 667 zł/m2
Nieruchomość

Leśna, dolnośląskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 121,97 m2
285 000 zł
2 337 zł/m2
Nieruchomość
-63%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 56,80 m2
145 500 zł
2 562 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość

Głogów, dolnośląskie

Obiekt 05-10-2026
Pow.: 1,00 m2
307 500 zł
307 500 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-53%

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 03-10-2026
Pow.: 34,55 m2
110 250 zł
3 191 zł/m2
Nieruchomość

Świdnica, dolnośląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 161,11 m2
825 000 zł
5 121 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 79,21 m2
563 250 zł
7 111 zł/m2
Nieruchomość

Mokrzeszów, dolnośląskie

Działka 22-10-2026
Pow.: 0.26 ha
186 075 zł
72 zł/m2
Nieruchomość

Chwałowice, Łaźno

Działka 26-09-2026
Pow.: 0.2984 ha
243 897 zł
82 zł/m2
Nieruchomość

Dziwiszów, dolnośląskie

Dom Udział % 07-10-2026
Pow.: 144,00 m2
139 933 zł
972 zł/m2
Nieruchomość

Sędzice, dolnośląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 42,80 m2
217 725 zł
5 087 zł/m2
Nieruchomość

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie Udział % 22-09-2026
Pow.: 55,35 m2
24 600 zł
444 zł/m2
Nieruchomość

Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

Działka Udział % 13-10-2026
Pow.: 4.2865 ha
173 850 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

Działka Udział % 13-10-2026
Pow.: 0.0106 ha
900 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Duszniki-Zdrój, dolnośląskie

Działka Udział % 13-10-2026
Pow.: 0.0703 ha
5 925 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Kozie Doły, dolnośląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 6.86 ha
293 909 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Chociemyśl, dolnośląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 1.31 ha
134 870 zł
10 zł/m2
Nieruchomość

Dzierzkowice, dolnośląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.54 ha
20 273 zł
4 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Mędłów, dolnośląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 102,75 m2
445 333 zł
4 334 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 58,20 m2
288 283 zł
4 953 zł/m2
Nieruchomość

Radków, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 05-10-2026
Pow.: 47,20 m2
74 250 zł
1 573 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 70,90 m2
247 245 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość

Ludwikowice Kłodzkie, dolnośląskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.32 ha
84 000 zł
26 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 32,17 m2
98 667 zł
3 067 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.