Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 62,50 m2
270 750 zł
4 332 zł/m2
Nieruchomość
-7%

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie 02-10-2026
Pow.: 51,77 m2
370 000 zł
7 147 zł/m2
Nieruchomość
-40%

Wrocław, Śródmieście

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 67,20 m2
556 000 zł
8 274 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 81,31 m2
620 000 zł
7 625 zł/m2
Nieruchomość
-57%

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 86,00 m2
460 000 zł
5 349 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-60%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 01-10-2026
Pow.: 100,28 m2
546 000 zł
5 445 zł/m2
Nieruchomość
-43%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 103,22 m2
800 000 zł
7 750 zł/m2
Nieruchomość
-55%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 19-10-2026
Pow.: 104,94 m2
652 000 zł
6 213 zł/m2
Nieruchomość
-46%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 22-10-2026
Pow.: 118,34 m2
966 000 zł
8 163 zł/m2
Nieruchomość
-44%

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie 05-10-2026
Pow.: 79,21 m2
563 250 zł
7 111 zł/m2
Nieruchomość
-45%

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 58,20 m2
288 283 zł
4 953 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 28-09-2026
Pow.: 70,90 m2
247 245 zł
3 487 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 35,29 m2
150 000 zł
4 250 zł/m2
Nieruchomość

Szczytna, dolnośląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 87,19 m2
152 667 zł
1 751 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 49,50 m2
249 000 zł
5 030 zł/m2
Nieruchomość
-56%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 08-10-2026
Pow.: 66,06 m2
138 750 zł
2 100 zł/m2
Nieruchomość

Wrocław, Fabryczna

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 53,90 m2
30 150 zł
559 zł/m2
Nieruchomość

Kamienna Góra, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 07-09-2026
Pow.: 66,00 m2
40 000 zł
606 zł/m2
Nieruchomość
-29%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 60,80 m2
651 750 zł
10 720 zł/m2
Nieruchomość
-24%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 08-09-2026
Pow.: 63,99 m2
731 625 zł
11 433 zł/m2
Nieruchomość
-71%

Radwanice, dolnośląskie

Mieszkanie 17-09-2026
Pow.: 58,02 m2
153 500 zł
2 646 zł/m2
Nieruchomość

Świebodzice, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 10-09-2026
Pow.: 60,60 m2
107 625 zł
1 776 zł/m2
Nieruchomość
-30%

Wrocław, Stare Miasto

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 49,55 m2
524 250 zł
10 580 zł/m2
Nieruchomość

Krzydlina Mała, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 72,39 m2
191 250 zł
2 642 zł/m2
Nieruchomość

Oborniki Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 16-09-2026
Pow.: 112,00 m2
56 850 zł
508 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.