Przetargi nieruchomości

Nieruchomość
-54%

Bielawa, dolnośląskie

Mieszkanie 30-09-2026
Pow.: 29,00 m2
95 000 zł
3 276 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Bielawa, dolnośląskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 33,34 m2
150 000 zł
4 499 zł/m2
Nieruchomość
-66%

Świdnica, dolnośląskie

Mieszkanie 22-09-2026
Pow.: 35,14 m2
95 000 zł
2 703 zł/m2
Nieruchomość

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie 24-09-2026
Pow.: 26,40 m2
225 000 zł
8 523 zł/m2
Nieruchomość
-74%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 35,78 m2
42 000 zł
1 174 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-73%

Wałbrzych, Sobięcin

Mieszkanie 15-09-2026
Pow.: 31,90 m2
39 000 zł
1 223 zł/m2
Nieruchomość
-21%

Głogów, dolnośląskie

Mieszkanie 16-09-2026
Pow.: 30,00 m2
160 000 zł
5 333 zł/m2
Nieruchomość
-36%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 32,17 m2
98 667 zł
3 067 zł/m2
Nieruchomość

Boguszów-Gorce, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 32,88 m2
26 500 zł
806 zł/m2
Nieruchomość

Boguszów-Gorce, dolnośląskie

Mieszkanie Udział % 17-09-2026
Pow.: 32,88 m2
26 500 zł
806 zł/m2
Nieruchomość
-59%

Stronie Śląskie, dolnośląskie

Mieszkanie 15-10-2026
Pow.: 29,20 m2
121 050 zł
4 146 zł/m2
Nieruchomość
-52%

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mieszkanie 23-09-2026
Pow.: 32,78 m2
74 775 zł
2 281 zł/m2
Nieruchomość
-68%

Strzegom, dolnośląskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 39,80 m2
77 333 zł
1 943 zł/m2
Nieruchomość
-67%

Leśna, dolnośląskie

Mieszkanie 12-09-2026
Pow.: 48,40 m2
78 000 zł
1 612 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Dzierżoniów, Centrum

Mieszkanie 11-09-2026
Pow.: 28,90 m2
90 000 zł
3 114 zł/m2
Nieruchomość
-51%

Bolesławiec, dolnośląskie

Mieszkanie 09-09-2026
Pow.: 42,80 m2
166 500 zł
3 890 zł/m2
Nieruchomość
-34%

Przemków, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 34,50 m2
78 000 zł
2 261 zł/m2
Nieruchomość

Bardo, dolnośląskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 25,60 m2
29 850 zł
1 166 zł/m2
Nieruchomość

Bardo, dolnośląskie

Mieszkanie 04-09-2026
Pow.: 25,60 m2
29 850 zł
1 166 zł/m2
Nieruchomość
-37%

Legnica, dolnośląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 37,57 m2
165 000 zł
4 392 zł/m2
Nieruchomość

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie Udział % 29-09-2026
Pow.: 40,70 m2
255 000 zł
6 265 zł/m2
Nieruchomość
-50%

Wrocław, Krzyki

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 26,64 m2
182 625 zł
6 855 zł/m2
Nieruchomość
-75%

Siedlce, dolnośląskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 27,30 m2
63 750 zł
2 335 zł/m2
Nieruchomość
-47%

Wrocław, Psie Pole

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 30,95 m2
208 125 zł
6 725 zł/m2
Nieruchomość
-38%

Jelenia Góra, dolnośląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 33,23 m2
158 273 zł
4 763 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.