Przetargi nieruchomości

Nieruchomość

Bielawa, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1835 ha
350 000 zł
191 zł/m2
Nieruchomość

Bielawa, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.2032 ha
385 000 zł
189 zł/m2
Nieruchomość

Dobroszyce, dolnośląskie

Działka 29-10-2026
Pow.: 0.3535 ha
596 000 zł
169 zł/m2
Nieruchomość

Dobroszyce, dolnośląskie

Działka 22-09-2026
Pow.: 0.073 ha
227 300 zł
311 zł/m2
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1138 ha
78 000 zł
69 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Stary Wielisław, dolnośląskie

Działka 08-10-2026
Pow.: 0.1083 ha
75 000 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Zgorzelec, dolnośląskie

Działka 13-10-2026
Pow.: 0.3933 ha
270 850 zł
69 zł/m2
Nieruchomość

Zgorzelec, dolnośląskie

Działka 06-10-2026
Pow.: 0.0978 ha
112 100 zł
115 zł/m2
Nieruchomość

Zgorzelec, dolnośląskie

Działka 06-10-2026
Pow.: 0.1006 ha
113 100 zł
112 zł/m2
Nieruchomość

Galowice, dolnośląskie

Działka Udział % 10-09-2026
Pow.: 2.2 ha
6 100 000 zł
277 zł/m2
Nieruchomość

Syców, dolnośląskie

Działka 29-09-2026
Pow.: 0.1865 ha
15 700 zł
8 zł/m2
Nieruchomość

Gierałtów, dolnośląskie

Działka 17-09-2026
Pow.: 0.82 ha
28 400 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Jedlina-Zdrój, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.366 ha
280 000 zł
77 zł/m2
Nieruchomość

Jedlina-Zdrój, dolnośląskie

Działka 25-09-2026
Pow.: 0.3463 ha
270 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Działka 30-10-2026
Pow.: 0.1275 ha
565 000 zł
443 zł/m2
Nieruchomość

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.0609 ha
270 000 zł
443 zł/m2
Nieruchomość

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.0695 ha
250 000 zł
360 zł/m2
Nieruchomość

Jedlina-Zdrój, dolnośląskie

Działka 28-09-2026
Pow.: 0.361 ha
280 000 zł
78 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, dolnośląskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 1.23 ha
41 360 zł
3 zł/m2
Nieruchomość

Nowa Wieś, dolnośląskie

Działka 16-09-2026
Pow.: 1.56 ha
58 720 zł
4 zł/m2
Nieruchomość

Zawieścice, dolnośląskie

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
80 445 zł
80 445 zł/m2
Nieruchomość

Ratno Dolne, dolnośląskie

Działka 23-09-2026
Pow.: 0.07 ha
33 500 zł
48 zł/m2
Nieruchomość

Dobromierz, dolnośląskie

Obiekt 15-09-2026
Pow.: 1,00 m2
337 440 zł
337 440 zł/m2
Nieruchomość

Komarno, dolnośląskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.4291 ha
382 480 zł
89 zł/m2
Nieruchomość

Godzieszów, dolnośląskie

Działka 15-09-2026
Pow.: 0.36 ha
202 500 zł
56 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.