Na licytacji komorniczej w Głogowie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni ok. 34 m², położony na parterze niskiego bloku, składający się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC, z przynależną piwnicą i komórką. Nieruchomość w prawie własności, z pełnym uzbrojeniem w media, ma cenę wywołania 93 600 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 42,3 m², położonym w Dąbrowicy na Dolnym Śląsku, w budynku wielorodzinnym na 1. piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 23 666,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85 m² z antresolą, balkonem, komórką lokatorską i naziemnym miejscem postojowym, położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego w miejscowości Wysoka pod Wrocławiem. Lokal w prawie własności wyceniono na 747 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 560 250 zł, przy czym nieruchomość jest obciążona dożywotnimi służebnościami osobistymi mieszkania.
Przedmiotem elektronicznej licytacji komorniczej jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 96,65 m², położone na drugim, ostatnim piętrze budynku w Jeżowie Sudeckim (woj. dolnośląskie). Cena wywołania wynosi 199 133,33 zł przy sumie oszacowania 298 700,00 zł.
Na licytacji komorniczej w Legnicy oferowane jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 52 m², położonego na 5. piętrze w 10‑piętrowym bloku na osiedlu mieszkaniowym, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz balkonu i piwnicy. Lokal z pełnym uzbrojeniem w media ma cenę wywołania 202 666,67 zł przy wartości oszacowania 304 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 53,39 m² w miejscowości Brzezica (woj. dolnośląskie), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym 7,40 m². Mieszkanie znajduje się w budynku jednopiętrowym, posiada media (prąd, woda, kanalizacja, c.o. z kotła na paliwo stałe), a cena wywołania wynosi 88 950 zł.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 166 m² z 5 pokojami, wybudowany w 2006 roku w Świeradowie-Zdroju, na działce ok. 452 m² z pełnym uzbrojeniem (woda, kanalizacja, gaz, prąd). Nieruchomość w bardzo korzystnej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, ma cenę wywołania 762 750 zł.
Na sprzedaż w trybie postępowania upadłościowego oferowane jest prawo własności lokalu mieszkalnego we Wrocławiu, położonego w zachodniej części miasta. Mieszkanie sprzedawane jest za cenę nie niższą niż 369 750 zł, z obowiązkiem wpłaty wadium w wysokości 37 000 zł i złożenia oferty pisemnej w wyznaczonym terminie.
W przetargu syndyka oferowany jest udział w nieruchomości gruntowej o powierzchni 322 m² w Mokrzeszowie (gmina Świdnica), zabudowanej jednorodzinnym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 112,10 m². Nieruchomość położona w województwie dolnośląskim ma cenę wywoławczą 188 000 zł netto.
W przetargu syndyka oferowany jest udział 1/2 w prawie własności mieszkania o powierzchni 77,1 m², położonego w Kamiennej Górze, w budynku wielorodzinnym z udziałem w nieruchomości wspólnej. Lokal mieszkalny wyceniono na 116 000 zł, a cena wywoławcza udziału w konkursie ofert wynosi 104 400 zł.
W przetargu syndyka oferowany jest udział 5/6 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 500 m² w Jeleniej Górze, zabudowanej murowanym domem jednorodzinnym o pow. użytkowej ok. 153 m² oraz dodatkowym budynkiem drewnianym ok. 45 m². Minimalna cena netto wynosi 200 000 zł, a oferty należy składać zgodnie z regulaminem sprzedaży masy upadłości.
Przedmiotem postępowania jest działka budowlana w trakcie zabudowy, położona w miejscowości Olszyniec w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi grunt z rozpoczętą inwestycją, oferowany w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Nieruchomość stanowi działka o powierzchni ok. 359 m² zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym, położona w Dobrzykowicach w rejonie ulicy Wrocławskiej. Przedmiotem postępowania jest udział we współwłasności majątkowej małżeńskiej tej nieruchomości gruntowej zabudowanej.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Faktyczny układ pomieszczeń różni się od opisu ujawnionego w księdze wieczystej, co ustalono podczas oględzin.
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny o powierzchni 52,90 m² (łącznie z piwnicami 62,30 m²) położony na 2. piętrze budynku wielorodzinnego w Wałbrzychu, z balkonem oraz udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz 2 piwnic; budynek nie jest wpisany do rejestru zabytków.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 33,9 m² (z pomieszczeniami przynależnymi łącznie 38,67 m²), położony na parterze budynku wielorodzinnego w Boguszowie-Gorcach (rejon Stary Lesieniec), składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Cena wywołania wynosi 71 250 zł, a z lokalem związany jest udział w nieruchomości wspólnej.
Na licytacji komorniczej oferowany jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 147 m² na działce ok. 600 m² w Suchej Górnej (gmina Polkowice), z 6 pokojami, budynkiem gospodarczym, garażem oraz pełnym uzbrojeniem w media. Nieruchomość z 1926 r., w przeciętnym usytuowaniu, ma cenę wywołania 184 000 zł.
Na sprzedaż w drodze przetargu oferowana jest nieruchomość należąca do gminy Lądek-Zdrój, zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami oraz przepisami dotyczącymi przeprowadzania przetargów. Szczegółowe informacje o rodzaju nieruchomości, metrażu, liczbie pomieszczeń i cenie zostaną określone w pełnej treści ogłoszenia przetargowego.
W przetargu ustnym nieograniczonym oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 56,5 m² w Jelczu-Laskowicach (powiat oławski, woj. dolnośląskie), położony na drugiej kondygnacji budynku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z balkonem, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz piwnicy, a cena wywoławcza wynosi 401 800 zł.
Niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 2,5 ha położona w gminie Czarny Bór przeznaczona jest do nabycia w drodze III przetargu ustnego nieograniczonego. Nieruchomość stanowi własność gminy i sprzedawana jest bez części składowych, z obowiązkiem wniesienia wadium przed terminem przetargu.
Na przetargu ustnym nieograniczonym wystawiona jest niezabudowana działka gruntu o powierzchni ok. 0,48 ha, położona w miejscowości Witków w gminie Czarny Bór. Nieruchomość stanowi własność gminy i jest przeznaczona do nabycia w drodze licytacji, po wpłaceniu wymaganego wadium.
Na sprzedaż w drodze III przetargu ustnego nieograniczonego oferowany jest lokal mieszkalny nr 5 w budynku wielorodzinnym w Lubiechowej, w rejonie ulicy Wczasowej. Mieszkanie znajduje się w bloku mieszkalnym, stan i metraż nie zostały podane w ogłoszeniu.
Na przetargu wystawiony jest lokal mieszkalny o powierzchni 35,40 m² w budynku wielorodzinnym w Kowarach, położony na parterze wolnostojącego, częściowo podpiwniczonego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i WC oraz przynależnej piwnicy, w budynku znajduje się łącznie pięć lokali na dwóch kondygnacjach.
Na przetargu wystawiony jest lokal mieszkalny w Kowarach, w budynku wielorodzinnym, z udziałem w prawie własności działki gruntu. Nieruchomość będzie zbywana w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę; w ogłoszeniu nie podano metrażu, liczby pokoi ani ceny wywoławczej.
Niezabudowana działka budowlano-usługowa o powierzchni ok. 0,14 ha położona w Bożkowie (gmina Nowa Ruda), z dostępem do energii elektrycznej, wody i kanalizacji w sąsiedztwie, objęta miejscowym planem jako teren zabudowy mieszkaniowej i usługowej w strefie ochrony konserwatorskiej. Nieruchomość stanowi przedmiot III przetargu ustnego nieograniczonego, z ceną wywoławczą 127 000 zł netto (plus 23% VAT) i wadium 25 400 zł.