Licytacje komornicze domy

Nieruchomość

Zawieścice, dolnośląskie

Dom Udział % 25-09-2026
Pow.: 1,00 m2
80 445 zł
80 445 zł/m2
Nieruchomość

Leśna, dolnośląskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 121,97 m2
285 000 zł
2 337 zł/m2
Nieruchomość

Świdnica, dolnośląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 161,11 m2
825 000 zł
5 121 zł/m2
Nieruchomość

Dziwiszów, dolnośląskie

Dom Udział % 07-10-2026
Pow.: 144,00 m2
139 933 zł
972 zł/m2
Nieruchomość

Szczytna, dolnośląskie

Dom 06-10-2026
Pow.: 87,19 m2
152 667 zł
1 751 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Stary Jaworów, dolnośląskie

Dom Udział % 29-09-2026
Pow.: 1,00 m2
52 500 zł
52 500 zł/m2
Nieruchomość

Zaręba, dolnośląskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 1,00 m2
278 000 zł
278 000 zł/m2
Nieruchomość

Bogatynia, dolnośląskie

Dom Udział % 04-09-2026
Pow.: 1,00 m2
122 475 zł
122 475 zł/m2
Nieruchomość

Bogatynia, dolnośląskie

Dom Udział % 04-09-2026
Pow.: 1,00 m2
122 475 zł
122 475 zł/m2
Nieruchomość

Ozorowice, dolnośląskie

Dom Udział % 17-09-2026
Pow.: 90,00 m2
14 011 zł
156 zł/m2
Nieruchomość

Sobótka, dolnośląskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 173,16 m2
163 693 zł
945 zł/m2
Nieruchomość

Nielestno, Nielestno

Dom 07-10-2026
Pow.: 88,10 m2
171 333 zł
1 945 zł/m2
Nieruchomość

Sokolniki, dolnośląskie

Dom 07-09-2026
Pow.: 1,00 m2
196 875 zł
196 875 zł/m2
Nieruchomość

Bogatynia, dolnośląskie

Dom 30-09-2026
Pow.: 79,20 m2
241 500 zł
3 049 zł/m2
Nieruchomość

Wierzchowice, dolnośląskie

Dom 09-09-2026
Pow.: 72,75 m2
170 000 zł
2 337 zł/m2
Nieruchomość

Łagiewniki, dolnośląskie

Dom 17-09-2026
Pow.: 238,00 m2
469 500 zł
1 973 zł/m2
Nieruchomość

Bogatynia, dolnośląskie

Dom 29-09-2026
Pow.: 79,20 m2
241 500 zł
3 049 zł/m2
Nieruchomość

Zborowice, dolnośląskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 56,54 m2
90 600 zł
1 602 zł/m2
Nieruchomość

Bojanice, dolnośląskie

Dom Udział % 08-09-2026
Pow.: 101,11 m2
28 000 zł
277 zł/m2
Nieruchomość

Szklarska Poręba, dolnośląskie

Dom 22-09-2026
Pow.: 168,87 m2
1 067 565 zł
6 322 zł/m2
Nieruchomość

Laskowa, dolnośląskie

Dom Udział % 21-09-2026
Pow.: 130,03 m2
144 792 zł
1 114 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Kwiatkowice, dolnośląskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
405 000 zł
405 000 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Oława, dolnośląskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 108,50 m2
77 598 zł
715 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Wrocław, dolnośląskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
294 750 zł
294 750 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Solniki Wielkie, dolnośląskie

Dom Zakończona
Pow.: 78,20 m2
147 000 zł
1 880 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.