Licytacje komornicze nieruchomości, Zamość

Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Dom 24-09-2026
Pow.: 1,00 m2
371 250 zł
371 250 zł/m2
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Działka Udział % 24-09-2026
Pow.: 0.6034 ha
75 375 zł
12 zł/m2
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 60,60 m2
112 667 zł
1 859 zł/m2
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 60,60 m2
37 553 zł
620 zł/m2
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 60,60 m2
18 780 zł
310 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Udział % 14-09-2026
Pow.: 60,60 m2
18 780 zł
310 zł/m2
Nieruchomość

Zamość, lubelskie

Dom 14-09-2026
Pow.: 1,00 m2
325 400 zł
325 400 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
325 400 zł
325 400 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,90 m2
200 000 zł
4 090 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
2 619 900 zł
2 619 900 zł/m2
Nieruchomość
-35%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,10 m2
285 000 zł
4 517 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
405 333 zł
405 333 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,04 m2
185 333 zł
3 139 zł/m2
Nieruchomość
-55%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 59,04 m2
185 333 zł
3 139 zł/m2
Nieruchomość
-52%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,00 m2
185 333 zł
3 310 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, kujawsko-pomorskie

Dom Zakończona
Pow.: 182,43 m2
679 700 zł
3 726 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,90 m2
225 000 zł
4 601 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 152,70 m2
650 250 zł
4 258 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,60 m2
172 000 zł
3 857 zł/m2
Nieruchomość
-46%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 56,00 m2
208 500 zł
3 723 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Dom Zakończona
Pow.: 137,00 m2
394 667 zł
2 881 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.0933 ha
114 000 zł
122 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Działka Zakończona
Pow.: 0.139 ha
47 667 zł
34 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Zamość, lubelskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 76,86 m2
337 500 zł
4 391 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Zamość, lubelskie

Dom Zakończona
Pow.: 1,00 m2
456 000 zł
456 000 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.