Przetargi mieszkania, Sosnowiec

Nieruchomość
-20%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 02-11-2026
Pow.: 41,54 m2
207 700 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-28%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 41,83 m2
188 235 zł
4 500 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 21-09-2026
Pow.: 48,25 m2
241 250 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-18%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 12-10-2026
Pow.: 61,75 m2
318 000 zł
5 150 zł/m2
Nieruchomość
-20%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 07-09-2026
Pow.: 30,00 m2
150 000 zł
5 000 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Nieruchomość
-20%

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie 14-09-2026
Pow.: 35,73 m2
179 000 zł
5 010 zł/m2
Zakończone
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 20,13 m2
65 000 zł
3 229 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 96,90 m2
210 552 zł
2 173 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 30,80 m2
154 000 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 32,94 m2
164 700 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-29%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 58,27 m2
258 000 zł
4 428 zł/m2
Nieruchomość
-65%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 86,00 m2
186 868 zł
2 173 zł/m2
Nieruchomość
-59%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 96,90 m2
246 000 zł
2 539 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,08 m2
72 000 zł
1 467 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 93,58 m2
166 000 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-19%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 58,27 m2
295 000 zł
5 063 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 93,58 m2
166 000 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 48,25 m2
241 250 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 63,00 m2
315 000 zł
5 000 zł/m2
Nieruchomość
-20%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 62,79 m2
315 000 zł
5 017 zł/m2
Nieruchomość
-63%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,66 m2
92 000 zł
2 320 zł/m2
Nieruchomość
-58%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 44,00 m2
116 000 zł
2 636 zł/m2
Nieruchomość
-77%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 49,08 m2
72 000 zł
1 467 zł/m2
Nieruchomość
-72%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 93,58 m2
166 000 zł
1 774 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Sosnowiec, śląskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,45 m2
133 500 zł
3 663 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.