Przedmiotem postępowania jest udział 4/80 w lokalu niemieszkalnym – hali garażowej w Poznaniu, w ramach którego przysługuje wyłączne korzystanie z czterech miejsc postojowych na dwóch sąsiadujących, dwupoziomowych platformach. Platformy zapewniają niezależne parkowanie na każdym z poziomów.
Na licytacji komorniczej oferowany jest lokal mieszkalny w Poznaniu (dzielnica Grunwald/Jeżyce) wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Mieszkanie wystawione jest w trybie licytacji elektronicznej, a cena wywołania wynosi 479 550 zł przy sumie oszacowania 639 400 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Poznaniu, w województwie wielkopolskim. Cena wywołania wynosi 608 000 zł przy wartości oszacowania 912 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/10 w nieruchomości gruntowej położonej w Poznaniu, w rejonie Naramowic. Udział dotyczy działki ewidencyjnej, przy czym hipoteki ujawnione w dziale IV księgi wieczystej pozostaną w mocy zgodnie z art. 1013 k.p.c.
Przedmiotem licytacji jest ogrodzona działka budowlana o powierzchni 984 m², o regularnym, prostokątnym kształcie, z bramą wjazdową, furtką oraz urządzonym patio z płyt betonowych i deski tarasowej. Nieruchomość jest w pełni uzbrojona (prąd, woda, gaz, kanalizacja, telekomunikacja), częściowo utwardzona kruszywem, a niezabudowana część porośnięta jest trawą, drzewami i krzewami.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej oferowane jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35,5 m², położone w Poznaniu w dzielnicy Winogrady, w budynku z 2006 roku na 3. piętrze z balkonem. Lokal z łazienką i kuchnią, uzbrojony w pełne media (w tym internet i światłowód), ma cenę wywołania 308 400 zł.
Na licytacji komorniczej oferowane jest 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m² z osobną kuchnią, łazienką, WC oraz piwnicą, położone na trzecim piętrze w wielorodzinnym bloku z lat 60. w Poznaniu. Lokal ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu ma cenę wywołania 172 500 zł.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do spółki kolejowej, położona w Poznaniu, oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Oferty można składać do początku czerwca 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na ten sam miesiąc w siedzibie organizatora przetargu.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość należąca do spółki kolejowej, położona w Poznaniu i oferowana do nabycia w trybie przetargu pisemnego. Oferty można składać do początku czerwca 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na ten sam miesiąc w siedzibie organizatora przetargu.
Przedmiotem ogłoszenia jest przetarg na sprzedaż nieruchomości należącej do spółki kolejowej, organizowany przez oddział gospodarowania nieruchomościami w Poznaniu. Oferty można składać do początku czerwca 2026 r., a ich otwarcie zaplanowano na ten sam miesiąc w siedzibie organizatora przetargu.
Przedmiotem licytacji jest 2‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 101 m², położone na najwyższej kondygnacji (2. piętro) w kameralnym, wielorodzinnym budynku z 2008 r. w Poznaniu. Lokal z łazienką, kuchnią i pomieszczeniem gospodarczym, z mediami miejskimi, ma cenę wywołania 680 250 zł.
Lokal mieszkalny o powierzchni 52,78 m² położony jest w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, i sprzedawany jest w drodze licytacji publicznej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 578 000 zł, a cena wywoławcza 433 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal niemieszkalny o powierzchni 38,87 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 307 000 zł, cena wywoławcza 230 250 zł, a warunkiem udziału w licytacji jest wpłata wadium w wysokości 30 700 zł.
Przedmiotem licytacji publicznej jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,51 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa lokalu wynosi 454 000 zł, a cena wywoławcza w licytacji to 340 500 zł.
Przedmiotem licytacji jest lokal niemieszkalny o powierzchni 36,54 m² położony w Poznaniu, w rejonie Rynku Łazarskiego, z udziałem w nieruchomości wspólnej. Wartość szacunkowa wynosi 72 000 zł, a cena wywoławcza 54 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy ok. 50 m², a dom jest uzbrojony w pełne media, z wyjściem na ogród przez taras.
Przedmiotem licytacji jest działka o powierzchni 1139 m² z wolnostojącym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 138 m² z poddaszem częściowo użytkowym oraz pełnym uzbrojeniem w media, położona w miejscowości bez aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Na terenie nieruchomości znajduje się także murowany budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 50 m² oraz częściowe ogrodzenie działki.
Przedmiotem postępowania jest lokal użytkowy – garaż w parterowym, wolnostojącym budynku o konstrukcji stalowej z posadzką betonową. Nieruchomość znajduje się w złym stanie technicznym i wymaga generalnego remontu lub rozbiórki.
Przedmiotem postępowania upadłościowego jest sprzedaż udziału 1/10 w prawie własności działki zabudowanej wolnostojącym domem jednorodzinnym, położonej w Poznaniu w rejonie Plewisk. Udział oferowany jest w trybie konkursu ofert za cenę 44 170 zł.
Przedmiotem licytacji jest działka inwestycyjna o powierzchni 3136 m² położona w Poznaniu, w rejonie Winiar, zabudowana ruinami dwukondygnacyjnego, podpiwniczonego budynku użytkowego oraz małego budynku gospodarczego. Teren jest niezagospodarowany, częściowo zadrzewiony i zaśmiecony gruzem, ale posiada pełne uzbrojenie w media oraz dogodny dojazd z drogi publicznej.