Przedmiotem licytacji jest udział 2/6 w prawie własności mieszkania o powierzchni 46,69 m², położonego na drugim piętrze budynku wielorodzinnego w Ostrowie Wielkopolskim, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, z przynależną piwnicą. Lokal z mediami miejskimi (w tym CO) znajduje się w budynku z lat 60., a cena wywołania udziału wynosi 48 666,67 zł.
Na licytację komorniczą wystawiony jest dom w zabudowie szeregowej położony w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiący zabudowaną nieruchomość gruntową. Cena wywołania wynosi 509 250 zł przy sumie oszacowania 679 000 zł.
Przedmiotem postępowania jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3043 m², stanowiąca działkę ewidencyjną położoną w miejscowości wiejskiej. Działka ma charakter inwestycyjno-budowlany lub rolny (w zależności od miejscowego planu) i jest oferowana w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Przedmiotem licytacji jest zabudowana nieruchomość o powierzchni 969 m² położona w Ostrowie Wielkopolskim, z budynkiem z 1990 roku o jednej kondygnacji. Nieruchomość wyceniono na 664 000 zł, a cena wywołania w licytacji elektronicznej wynosi 498 000 zł.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest 1/2 udziału w nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiącej działkę o powierzchni 412 m² zabudowaną budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. Cena wywołania wynosi 146 666,67 zł przy sumie oszacowania 220 000,00 zł.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 we własności nieruchomości położonej w Ostrowie Wielkopolskim, stanowiącej działkę o powierzchni 1073 m² zabudowaną wolnostojącym budynkiem niemieszkalnym. Nieruchomość ma charakter użytkowy i stanowi atrakcyjny przedmiot licytacji/przetargu dla inwestora lub przedsiębiorcy.