Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 44,65 m², położony w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z pełną infrastrukturą miejską. Mieszkanie wyceniono na 298 400 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 198 933,33 zł i obejmuje udział w nieruchomości wspólnej (grunt oraz części wspólne budynku).
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest lokal mieszkalny o powierzchni 36 m², położony na 1. piętrze budynku z lat 60., składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł przy oszacowaniu 266 000 zł.
Przedmiotem licytacji jest udział 3/16 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 48,40 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym, wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości. Cena wywołania udziału wynosi 50 793,75 zł, a lokal stanowi mieszkanie w budynku wielorodzinnym w dzielnicy z zabudową mieszkaniową.
Przedmiotem licytacji jest udział 1/2 w lokalu niemieszkalnym – garażu nr 7 o powierzchni 16,56 m², położonym w budynku wielorodzinnym w Olsztynie. Z udziałem w garażu związany jest także udział 25/10000 w nieruchomości wspólnej.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do kawalerki o powierzchni 23,5 m², położonej w Olsztynie w dzielnicy Jaroty. Lokal znajduje się w zasobach spółdzielni mieszkaniowej i nie ma założonej księgi wieczystej.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.
Sprawdź ofertę Premium
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 1. piętrze bloku z 1965 roku, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC, z dostępem do mediów (woda, gaz, kanalizacja). Cena wywołania wynosi 199 500 zł, przy szacunkowej wartości 266 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowane jest mieszkanie w budynku wielorodzinnym o nieujawnionym metrażu i układzie pomieszczeń. Lokal położony jest w dzielnicy z zabudową mieszkaniową, a cena wywołania wynosi 141 517,50 zł.
Przedmiotem postępowania jest działka o powierzchni 728 m² zabudowana podpiwniczonym, dwukondygnacyjnym domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 315 m². Nieruchomość położona jest w rejonie Olsztyna i stanowi zabudowę mieszkaniową jednorodzinną przeznaczoną do nabycia w trybie licytacji/przetargu/sprzedaży od syndyka.
Na licytacji komorniczej oferowany jest udział 4/6 w prawie własności lokalu mieszkalnego w Olsztynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Cena wywołania udziału wynosi 194 133,33 zł, przy sumie oszacowania 291 200,00 zł.
Przedmiotem licytacji jest spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania o powierzchni 48,3 m², położonego na 3. piętrze bloku w Olsztynie, w dzielnicy Jaroty, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC i przedpokoju oraz balkonu. Lokal znajduje się w budynku z mediami (m.in. woda, gaz, kanalizacja, internet) a cena wywołania w licytacji komorniczej wynosi 207 226,67 zł.
Przedmiotem postępowania jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni ok. 77 m², położonym w Olsztynie w budynku wielorodzinnym na jednym z osiedli mieszkaniowych. Nieruchomość znajduje się w rejonie z zabudową blokową, a sprzedaż odbywa się w trybie licytacji/przetargu.
Przedmiotem postępowania jest zabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,1271 ha położona w Olsztynie, przeznaczona pod warsztat samochodowy i budynek magazynowo‑warsztatowy. Działka ma bezpośredni dojazd z drogi asfaltowej, przy czym część wznoszonego budynku magazynowego przekracza pas drogowy sąsiedniej działki drogowej.
Przedmiotem elektronicznej licytacji jest nieruchomość gruntowa – działka miejska położona w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie). Działka została oszacowana na 683 650 zł, a cena wywołania w licytacji wynosi 455 766,67 zł.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Olsztynie, w zabudowie jednorodzinnej, stanowiąca działkę ewidencyjną w granicach miasta. Licytacja elektroniczna dotyczy prawa do tej działki, a cena wywołania wynosi 623 250 zł przy oszacowaniu na 831 000 zł.
Na licytacji komorniczej w Olsztynie oferowany jest udział 1/2 w lokalu mieszkalnym o powierzchni 82,5 m², położonym w budynku wielorodzinnym w rejonie centrum miasta. Z prawem do lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej obejmującej grunt oraz części budynku i urządzenia wspólne, a cena wywołania wynosi 142 012,50 zł.