Licytacje komornicze nieruchomości, Kielce

Nieruchomość
-41%

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie 29-09-2026
Pow.: 34,80 m2
191 296 zł
5 497 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Obiekt 08-10-2026
Pow.: 1,00 m2
11 851 622 zł
11 851 622 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % 06-10-2026
Pow.: 125,75 m2
692 360 zł
5 506 zł/m2
Nieruchomość

Kielce, świętokrzyskie

Dom 10-09-2026
Pow.: 1,00 m2
680 338 zł
680 338 zł/m2
Nieruchomość
-48%

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie 26-09-2026
Pow.: 67,74 m2
326 250 zł
4 816 zł/m2
Premium

Dowiedz się o nowych ofertach jako pierwszy

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o ofertach, śledź zmiany cen i przeglądaj przetargi, licytacje komornicze oraz oferty syndyków.

Sprawdź ofertę Premium
Zakończone
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 61,70 m2
40 844 zł
662 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 37,10 m2
80 438 zł
2 168 zł/m2
Nieruchomość
-48%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,60 m2
177 333 zł
4 845 zł/m2
Nieruchomość
-45%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 58,59 m2
298 838 zł
5 100 zł/m2
Nieruchomość
-37%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 39,64 m2
231 056 zł
5 829 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Obiekt Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
10 341 zł
10 341 zł/m2
Nieruchomość
-50%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 60,60 m2
279 797 zł
4 617 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Lokal użytkowy Zakończona
Pow.: 73,21 m2
477 051 zł
6 516 zł/m2
Nieruchomość
-33%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 125,75 m2
778 905 zł
6 194 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Udział % Zakończona
Pow.: 51,70 m2
171 667 zł
3 320 zł/m2
Nieruchomość
-41%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 36,60 m2
199 500 zł
5 451 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
-34%
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Mieszkanie Zakończona
Pow.: 34,80 m2
215 208 zł
6 184 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 1,00 m2
89 333 zł
89 333 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Nieruchomość
Zakończona

Kielce, świętokrzyskie

Dom Udział % Zakończona
Pow.: 395,54 m2
936 750 zł
2 368 zł/m2
Ustaw alert

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.